تحصیل در کانادا مقطع کارشناسی ارشد

تحصیل در کانادا مقطع کارشناسی ارشد،ویزای دانشجویی کانادا،ویزای تحصیلی کانادا

تحصیل در کانادا در مقطع فوق لیسانس یا کارشناسی ارشد و اخذ ویزای دانشجویی کانادا یکی از مقاطعی ست که دانشجویان خارجی جهت تحصیل انتخاب می کنند. وجود دانشگاههای عالی رتبه ، شهر های دانشجویی بی نظیر و زندگی و اقامت دائم پس از تحصیل در کانادا ،دانشجویان بسیاری را جذب تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد کانادا نموده است.تحصیل در مقطع فوق لیسانس کانادا و شهریه در دانشگاه های کانادا در این مقاطع تحصیلی با توجه به شهر و رشته ای که برای تحصیل انتخاب می کنید متفاوت می باشد . همچنین شهریه های دانشگاهی می توانند سالانه تغییر نماید . متقاضیان برای اخذ پذیرش مقطع فوق لیسانس و اخذ ویزای تحصیلی کانادا باید حداقل شرایطی را نیز داشته باشند. از جمله این شرایط می توان به داشتن مدرک کارشناسی با 4 سال تحصیل ،سه توصیه نامه از اساتید قبلی،تهیه Statement of Interest متناسب با رشته تحصیلی و مدرک زبان انگلیسی حداقل آیلتس 6.5 ،همچنین در برخی رشته ها با نوجه به دانشگاه انتخابی ممکن است مدارک خاصی در خواست گردد.متقاضیان باید توجه نمایند که اخذ پذیرش بدون داشتن مدرک زبان (Conditional Admission) در بسیاری از دانشگاه ها امکان پذیر نمی باشد. دارا بودن مدرک زبان و تسلط به زبان انگلیسی ضروری می باشد.همچنین جهت اخذ کمک هزینه و بورسیه تحصیلی در مقطع فوق لیسانس کانادا برخی فاکتورهای ازقبیل :داشتن مقالات علمی در نشریات بین المللی، شرکت در سمینارها، و کنفرانس های بین المللی مورد نیاز می باشد. هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد کانادا از 20000دلار کانادا شروع می گردد.همچنین هزینه زندگی در کانادا با توجه به مخل زندگی از 1500دلارکانادا شروع می گردد.

فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد دانشگاههای کانادا می توانند از طریق برنامه مهاجرتی فارغ التحصیلان کانادا اقدام به اخذ اقامت دائم نمایند.

تحصیل در کانادا در مقطع کارشناسی ارشد

اقامت دائم کانادا از طریق برنامه فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد انتاریو

تحصیل در کانادا در مقطع کارشناسی ارشد

اقامت دائم کانادا از طریق برنامه تجربه کانادایی CEC

آشنایی با انواع ویزای کار کانادا : جزئیات ویزای کار کانادا

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ویزای تحصیلی و پذیرش در مفطع کارشناسی ارشد دانشگاههای کانادا با مشاورین این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

گروه و کانال تلگرام ویزای کار کانادا گروه تلگرام ویزای کار کانادا،کانال تلگرام ویزای کار کانادا،وکیل مهاجرتی ویزای کار کانادا
وکیل رسمی مهاجرت کانادا،مشاور رسمی
مهاجرت به کانادا،ویزای دانشجویی کانادا،پذیرش تحصیلی کانادا

مشاوره و راهنمایی

۰۹۰۲۹۱۹۱۸۳۰

86044362-86044786-
86044821

مهاجرت به استانهای کانادا

مطالب بیشتر مهاجرت کانادا

تبدیل clb به آیتلس کانادا تبدیل ilets به clb کانادا
ddd