حمل و نقل عمومی کانادا

هزینه حمل و نقل عمومی کانادا،ونکوئر،تورنتو،مونترال

سیستم حمل و نقل عمومی در کانادا از اتوبوس ،مترو،تاکسی و دوچرخه تشکیل شده است.سیستم حمل و نقل عمومی کانادا از استاندارد بالایی برخوردار است و همین امر استفاده از حمل و نقل عمومی را در اولویت قرار داده است.سیستم حمل و نقل عمومی کانادا (اتوبوس،مترو) دارای نرم افزار مختص خود می باشد تا افراد با استفاده از این نرم افزار براحتی مسیرهای مورد نیاز خود را مشخص و از زمان رسیدن اتوبوس و مترو به ایستگاه مورد نظر آگاه شوند.

کانادا سیستم حمل و نقل عمومی متنوع و وسیعی داشته و دارای زیر ساخت های زمینی و هوایی گسترده ای می باشد که امکان رفت وآمد آسان و سریع را برای مردم فراهم نموده است. سیستم حمل و نقل عمومی در کانادا سرویس های مخصوصی ویژه ی معلولان ارائه می دهد که جهت این گروه ساخته شده است. هزینه ی پرداخت بلیط نیز با توجه با گروه سنی افراد متفاوت است. هزینه بلیط برای کودکان از بزرگسالان کم تر است و کودکان زیر 24 ماه نیازی به پراخت کرایه ندارند.

هزینه حمل و نقل عمومی کانادا

هزینه حمل و نقل عمومی کانادا

هزینه حمل و نقل عمومی در کانادا

بلیط برای حمل و نقل عمومی در کانادا انواع مختلفی دارد و با توجه به نوع هزینه ی آن متفاوت است.

هزینه حمل و نقل عمومی در کانادا

بلیط برای یک روز (نامحدود)

هزینه حمل و نقل عمومی در کانادا

بلیط شبانه ( استفاده نامحدود از ساعت 6 بعد از ظهر تا ساعت 5 صبح)

هزینه حمل و نقل عمومی در کانادا

بلیط ماهانه

هزینه حمل و نقل عمومی در کانادا

بلیط یک طرفه

هزینه حمل و نقل عمومی در کانادا

بلیط دو طرفه

هزینه حمل و نقل عمومی در کانادا

بلیط برای 10 مسیر

هزینه حمل و نقل عمومی کانادا

کارت حمل و نقل عمومی اتوبوس و مترو

این کارت حمل و نقل عمومی کانادا به صورت هوشمند و قابل شارژ بوده و برای تهیه آن می توانید به مراکز داخل ایستگاه های مترو مراجعه نمایید. در صورت تمام شارژ این کارت ، می توانید به مراکز داخل ایستگاه مترو مراجعه و یا از دستگاههای مشابه خودپرداز که مخصوص این کارت های حمل و نقل عمومی می باشداستفاده نمایید. کارت های دانش آموزی و کارت حمل و نقل عمومی سالمندان نیاز به عکس دارد که می توانید از کیوسک های مخصوص عکس موجود در مراکز فروش کارت حمل و نقل عمومی استفاده نمایید این کارت های حمل و نقل جهت استفاده در مترو و اتوبوس کاربرد دارد.

کارت های حمل و نقل عمومی کانادا تقریبا" 80 دلار ماهانه می باشد که بهای این کارت برای دانشجویان 50 دلار می باشد. همچنین هزینه کارت های تک سفره در کانادا تقریبا" 3.2 دلار می باشد.

هزینه حمل و نقل عمومی کانادا

خطوط دوچرخه سواری در کانادا

سیستم حمل و نقل عمومی کانادا به منظور حفظ محیط زیست دارای مسیر های ویژه دوچرخه سواری نیز می باشد. استفاده از دوچرخه یکی از ارزان ترین و سالم ترین راه ها برای حمل و نقل در کانادا است. دوچرخه سواران در کانادا می بایست از خطوط و مسیر های مختص خود استفاده کرده و قوانین رانندگی در کانادا رعایت نمایند. دوچرخه سواری در کانادا نیز مانند رانندگی قوانین مخصوص خود را دارد و دوچرخه سواران باید این قوانین را رعایت کنند. در کانادا مطابق قوانین دوچرخه سواری، تمامی افراد می بایست از کلاه ایمنی استفاده نمایند.

هزینه حمل و نقل عمومی کانادا

سیستم حمل و نقل تاکسی در کانادا

سیستم حمل و نقل تاکسی دارای شرکت های مختلف تاکسیرانی می باشد. وجه مشترک همه تاکسی ها در کانادا تابلوی پلاستیکی بر روی سقف آن هاست که اگر چراغ آن خاموش باشد یعنی مسافر دارد و اگر چراغ آن روشن باشد یعنی مسافر ندارد و آماده ارائه خدمات می باشد. نرخ کرایه تاکسی ها در شهر های مختلف کانادا متفاوت می باشد. در کانادا برخی از تاکسی ها به صورت ون یا اتومبیل های استیشن هستند که بیش تر از آن ها برای حمل بار استفاده می کنند. هزینه کرایه تاکسی همانند اکثر کشورها از سیستم های حمل و نقل عمومی دیپر بیشتر می باشد.

هزینه حمل و نقل عمومی کانادا

سیستم حمل و نقل اوبر UBER

سیستم حمل و نقل اوبر با هزینه ای کمتر از تاکسی یکی از وسایل حمل و نقل عمومی مناسب برای افرادیست که تمایل به استفاده از خدمات تاکسی دارند .افراد برای استفاده از این سیستم حمل و نقل می باست ضمن نصب نرم افزار آن مشخصات کارت اعتباری خود را نیز در این نرم افزار وارد نمایند.

هزینه حمل و نقل عمومی کانادا

کرایه ماشین

یکی از راههای استفاده از وسایل نقلیه ،اجازه ماشین می باشد.شما می توانید در صورتیکه گواهینامه دارید با استفاده از گارت اعتباری خود اقدام به اجاره ماشین نمایید.هزینه اجاره ماشین تقریبا" بستگی به نوع ماشین از 50دلار روزانه شروع می گردد.

شرایط مختلف برنامه های مهاجرتی را در لینک های زیر مطالعه و بررسی نمایید.

مهاجرت به کانادا و سیستم حمل و نقل عمومی مهاجرت به کانادا ئ سیستم حمل و نقل عمومی

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط مهاجرت به کانادا با مشاورین این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

گروه و کانال تلگرام ویزای کار کانادا گروه تلگرام ویزای کار کانادا،کانال تلگرام سیستم حمل و نقل کانادا کانادا،وکیل مهاجرتی ویزای کار کانادا
وکیل رسمی مهاجرت کانادا،مشاور رسمی
مهاجرت به کانادا،ویزای دانشجویی کانادا،پذیرش تحصیلی کانادا

مشاوره و راهنمایی

۰۹۰۲۹۱۹۱۸۳۰

86044362-86044786-
86044821

مهاجرت به استانهای کانادا

مطالب بیشتر مهاجرت کانادا

تبدیل clb به آیتلس کانادا تبدیل ilets به clb کانادا
ddd