مهاجرت به کانادا از طریق برنامه استانی بریتیش کلمبیا

مهاجرت به کانادا از طریق برنامه استانی برینیش کلمبیا از طریق سیستم اکسپرس اینتری ،امکانپذیر است.ایالت بریتیش کلمبیا نیروهای متخصص خود را از طریق این سیستم (ورود سریع) در کمترین زمان انتخاب می نماید.متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق بریتیش کلمبیا می توانند در صورت داشتن شرایط لازم از طریق برنامه های مهاجرتی زیر اقدام نمایند.

برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا از طریق تخصص استانی:

متقاضیان این برنامه مهاجرتی باید یک پیشنهاد شغلی از یک کارفرمای معتبر این استان داشته باشد، همچنین سابقه کار مرتبط با شغل مورد نظر و مدرک تحصیلی مورد تایید سازمانهای ارزیابی مدرک کانادایی مورد نیاز می باشد.

برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا از طریق مشاغل مرتبط با خدمات بهداشتی:

متقاضیان این برنامه مهاجرتی استانی باید یک پیشنهاد شغلی از یک کارفرمای معتبر این استان داشته باشند، همچنین سابقه کار مرتبط با شغل مورد نظر و مدرک تحصیلی مورد تایید سازمانهای ارزیابی مدرک پیرا پزشکی کانادایی مورد نیاز می باشد.

برنامه مهاجرتی برای فارغ التحصیلان مراکز آموزشی بریتیش کلمبیا در مقطع لیسانس:

متقاضیان این برنامه مهاجرتی استانی می بایست یک پیشنهاد شغلی از یک کارفرمای معتبر این استان را دارا باشند، اما نیاز به سابقه کار مرتبط ندارند و حتماً باید مدرک دانشگاهی خود را از مراکز آموزشی این استان دریافت کرده باشند.

برنامه مهاجرتی برای فارغ التحصیلان مراکز آموزشی بریتیش کلمبیا در مقطع فوق لیسانس و دکترا:

متقاضیان این برنامه مهاجرتی استانی نیازی به پیشنهاد کاری و سابقه کاری مرتبط ندارند و تنها به دلیل ادامه تحصیلی در مقاطع عالی تحصیلی در این استان با داشتن شرایط یکی از برنامه های مهاجرت تخصصی می توانند اقدام به ورود به این برنامه کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص برنامه مهاجرتی استانی بریتیش کلمبیا با مشاورین این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

گروه و کانال تلگرام ویزای کار کانادا گروه تلگرام ویزای کار کانادا،کانال تلگرام ویزای کار کانادا،وکیل مهاجرتی ویزای کار کانادا
وکیل رسمی مهاجرت کانادا،مشاور رسمی
مهاجرت به کانادا،ویزای دانشجویی کانادا،پذیرش تحصیلی کانادا

مشاوره و راهنمایی

۰۹۰۲۹۱۹۱۸۳۰

86044362-86044786-
86044821

مهاجرت به استانهای کانادا

مطالب بیشتر مهاجرت کانادا

تبدیل clb به آیتلس کانادا تبدیل ilets به clb کانادا
ddd