مهاجرت به کانادا و مدارک لازم برای اولین لندینگ ورود به فرودگاه

برای مهاجرت به کانادا چه وسایلی ببریم،فرم ورود به کانادا در هواپیما،فرم لندینگ کانادا،فرم اظهارنامه گمرکی کانادا،مدارک لازم برای اولین ورود  لندینگ به کانادا

متقاضیان مهاجرت به کانادا که موفق به اخذ ویزای کانادا شده اند می بایست برای اینکه سفر بدون نگرانی را شروع نمایند ،مقدماتی را برای این سفر مهیا نمایند.این افراد می بایست قبل از جمع آوری مدارک مورد نیاز جهت اولین ورود به کانادا، در صورت لزوم به یکی از افراد خانواده مقیم ایران خود وکالتنامه ای رسمی ارائه نمایند تا در صورت نیاز بتوانند از طریق آن جهت انجام امور اداری و یا مالی شما در ایران اقدام نمایند.

 فرم اولین لندینگ ورود به فرودگاه کانادا

مهاجرت به کانادا- اطلاع از وضعیت خروج

مهاجرین کانادا می بایست پس از قطعی شدن ویزا نسبت به وضعیت خروج خود(ممنوع الخروج بودن) اطلاع کسب نمایند.در برخی موارد افرادیکه بصورت موقت ممنوع الخروج شده اند پس از رفع موانع همچنان به اشتباه وضعیت آنها ممنوع الخروج باقی مانده است.

 فرم اولین لندینگ ورود به فرودگاه کانادا

مهاجرت به کانادا- پرداخت عوارض خروج

مسافرین کانادا پیشنهاد می شود عوارض خروج از کشور را قبلا پرداخت کرده تا در فرودگاه با مشاهده صف طویل هموطنان در جلو باجه بانک دچار هراس و نگرانی نشوند.

 فرم اولین لندینگ ورود به فرودگاه کانادا

مهاجرت به کانادا - میزان وزن چمدانها

در قسمت تحویل بار، اضافه بار مهمترین چالش مسافرین است. به همین منظور در خانه حتما چمدانها را وزن کنید، چون ممکن است به دلیل یک یا دو کیلو اضافه بار جریمه شوید(برای این منظور می توانید ترازوهایی مخصوص که در فروشگاههای کیف و چمدان ارائه می گردد تهیه نمایید. قیمت این ترازوهای بین 40 تا 60 هزارتومان می باشد.). همچنین با توجه با اینکه در قسمت های مختلف ورود و خروج و پرواز نیاز به ارائه مدارک پاسپورت،بلیط،و ... می باشد حتما جهت سهولت نگهداری از مدارک فوق از کیف گردن آویز مدارک استفاده کنید.

 فرم اولین لندینگ ورود به فرودگاه کانادا

مهاجرت به کانادا- تهیه بلیط

به هنگام تهیه بلیط هواپیما بهتر است تا فاصله رسیدن به فرودگاه بین مسیر و پرواز دوم کمتر از 3 ساعت نباشد؛ چرا که درصورت تاخیر پرواز اول احتمال نرسیدن به پرواز دوم زیاد می باشد. هنگام ورود به فرودگاه ترانزیت بین مسیر ، ابتدا گیت پرواز بعدی را جستجو کنید تا حداقل یک ساعت پیش از پرواز در گیت مورد نظر حاضر شوید. سپس می توانید با توجه به فرصتی که دارید از امکانات موجود در فرودگاه جهت استراحت، خرید یا خوراک استفاده نمایید. اگر وسایل همراهتان سنگین است و مدت زیادی را باید در فرودگاه ترانزیت بمانید، می توانید وسایل خود را در کمدهای در نظر گرفته شده برای این کار قرار داده و با شارژ ساعتی آنها، از امنیت وسایل خود اطمینان حاصل کنید.

 فرم اولین لندینگ ورود به فرودگاه کانادا

مهاجرت به کانادا-مقدار پول همراه مجاز

مقدار مجاز پول همراه مسافرین کانادا 10هزار دلار کانادا برای هر نفر می باشد.در صورت حمل بیش از این مقدار حتما در فرم مخصوصی که در ادامه به ان اشاره می شود آن را عنوان نمایید. در غیر اینصورت می تواند برای شما مشکلاتی را در بدو ورود بوجود آورد.

 فرم اولین لندینگ ورود به فرودگاه کانادا

مهاجرت به کانادا- فرم اظهارنامه گمرکی

متقاضیان مهاجرت به کانادا که موفق به اخذ ویزای کانادا شده اند می بایست جهت ارائه مدارک مورد نیاز جهت اولین ورود به فرودگاه کانادا ،از قبل در این خصوص مطالعه نموده و آمادگی داشته باشند. در ساعت های پایانی پرواز، معمولا (فرم های اظهارنامه گمرکی) توسط مهمانداران پخش می شود که می بایست مشخصات شخصی، اطلاعات سفر و وسایل همراهتان را در آن وارد کنید. این فرم را باید به افسر اداره مهاجرت در فرودگاه تحویل دهید. در این فرم در خصوص همراه داشتن خشکبار، سیگار، مشروبات الکلی و همراه داشتن بیش از ده هزار دلار از شما سوال می گردد. همراه داشتن این مواد بلا مانع هست فقط باید مسئول گمرک کانادا را از همراه داشتن آنها مطلع کرد. و اگر مقدار خشکبار شما به اندازه ی زیاد نیست، مثلا یک کیسه کوچک خشکبار دارید، نیازی نیست اعلام کنید. پس اصلا نگران نشوید و صادقانه رفتار کنید. چون در صورت عدم اطلاع رسانی و آگاهی افسر فرودگاه از این مسئله ضمن بروز مشکلاتی در بدو ورود تاثیر بسیار منفی نیز در پیشینه ی شما خواهد گذاشت. اگر به هر دلیل نیاز به فرم دیگری پیدا کردید این فرم در فرودگاه نیز موجود است وحتی برای پر کردن آن میتوانید از مسئولی که مدارک شما را به محض ورود چک میکند نیز کمک بگیرید. وقتی بدانید که در داخل فرم چه باید نوشت و اینکه وقت کافی برای پر کردن آن دارید، هیچگاه دچار استرس نمی شوید.

دانلود فرم اظهارنامه گمرکی ورود به کانادا

 فرم اولین لندینگ ورود به فرودگاه کانادا

مهاجرت به کانادا- اولین ورود به کانادا

سعی کنید تمامی اعضای خانواده در کنار هم باشند تا ضمن جلوگیری از اتلاف وقت مدارک مورد نیاز (از قبیل پاسپورت گواهی مهاجرت و یا ویزای تحصیلی )را جهت ارائه به افسر مربوطه آماده نمایید.دراین بخش افسر مربوطه شما را با توحه به نوع ویزا به قسمت تشریفات نخستین ورود و یا بخش صدور اجازه تحصیل راهنمایی می نماید.در صورت داشتن ویزای تحصیلی،دقت نمایید تا در نامه اجازه تحصیل به شما مجوز کار هم داده شود. در این مرحله که ممکن است گاهی تا 3 ساعت بطول انجامد از شما راجع به اقلامی که همراه دارید سوال می شود. ورود مواد غذایی، گیاه، لبنیات، و مواد گوشتی به کانادا ممنوع می باشد.مسافرینی که قصد Landig PR را دارند لازم است لیست کلیه اثاثیه ای که قصد دارند وارد کانادا کنند را اعلام نموده، به تأیید و مهر گمرک برسانند. این لیست خصوصاً شامل اثاثیه گران قیمت و یا حجیم )فرش دست بافت، مبلمان، لوستر، ...) می باشد که بطور عادی ورود آنها به کانادا مستلزم پرداخت عوارض گمرکی می باشد. لیکن مهاجرین به کانادا در بدو ورود در صورت ارائه چنین لیستی از پرداخت عوارض مذکور معاف خواهند بود. شما مدت 5 سال از تاریخ ورود اولیه خود به کانادا فرصت دارید تا آن اقلام را به کانادا وارد نمایید. البته هربار با ورود تعدادی از اقلام آن لیست، مأموران گمرک کانادا اقلام وارد شده را از لیست شما خط خواهند زد.

دانلود لیست اعلام دارایی

جهت اطلاع از تدارکات لازم پس از اولین لندینگ و ورود به کانادا در کانال تلگرامی این مجموعه با ما همراه باشید

گروه و کانال تلگرام راهنمای پر کردن فرم ورود به کانادا در هواپیما،فرم اظهارنامه گمرکی کانادا در فرودگاه،فرم اولین ورود به کانادا گروه و کانال تلگرامی خدمات  پس از ورود به کانادا،برای مهاجرت به کانادا چه وسایلی با خود ببریم،فرم ورود به فرودگاه کانادا،فرم لندینگ کانادا،فرم پس از فرود به کانادا،
وکیل رسمی مهاجرت کانادا،مشاور رسمی
مهاجرت به کانادا،ویزای دانشجویی کانادا،پذیرش تحصیلی کانادا

مشاوره و راهنمایی

۰۹۰۲۹۱۹۱۸۳۰

86044362-86044786-
86044821

مهاجرت به استانهای کانادا

مطالب بیشتر مهاجرت کانادا

تبدیل clb به آیتلس کانادا تبدیل ilets به clb کانادا
ddd