تحصیل در کانادا در مقطع کارشناسی یا لیسانس

تحصیل در کانادا در مقطع کارشناسی،تحصیل در کانادا در مقطع لیسانس

تحصیل در مقطع لیسانس در دانشگاه های کانادا نیازمند داشتن دیپلم می باشد.تحصیل در برخی رشته ها در دانشگاهها ی کانادا در مفطع لیسانس نیازمند داشتن معدل دیپلم مناسب می باشد که حداقل نمره معدل دیپلم را دانشگاه مربوطه مشخص می کند. در حقیقت معدل دیپلم مورد نیاز برای پذیرش در مقطع لیسانس یا کارشناسی در هر دانشگاه و رشته متفاوت می باشد.همچنین نمره مدرک آیلتس مورد نیاز جهت پذیرش در مقطع لیسانس یا کارشناسی در دانشگاههای کانادا برای رشته های مختلف متفاوت می باشد. دوره های کارشناسی بسته به رشته تحصیلی دو یا سه سال به طول می انجامند به عنوان مثال دوره های حرفه ای همانند پزشکی، حقوق و پرستاری سه تا چهار سال و رشته های علوم اجتماعی، هنر و تاریخ معمولا"دو سال به طول می انجامند. هزینه تحصیل در دانشگاههای کانادا بسته به رشته تحصیلی و دانشگاه مربوطه از 19000دلار کانادا شروع می گردد. مهارت در زبان و داشتن نمره آیلتس از ملزومات اخذ پذیرش دانشجویی کانادا می باشد ولی برخی موارد بسته به دانشگاه مربوطه می توان بصورت مشروط اقدام به اخذ پذیرش تحصیلی و گذراندن دوره زبان نمود .طول دوره زبان بستگی به سطح زبان متقاضی تحصیلی متفاوت می باشد .متفاضیان تحصیل در مقطع کارشناسی در دانشگاههای کانادا باید ضمن ارائه ریز نمرات دیپلم اقدام به پذیرش از دانشگاه مربوطه نمایند و در نتیجه آن اقدام به مجوز تحصیلی و ویزای تحصیلی کانادا نمایند.فارغ التحصیلان دانشگاههای کانادا می توانند از طریق برنامه های مختلف مهاجرتی در کانادا با توجه به شرایط خود برای اخذ اقامت کانادا اقدام نمایند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ویزای تحصیلی دانشجویی کانادا و اخذ پذیرش تحصیلی کانادا با مشاورین این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

گروه و کانال تلگرام ویزای تجصیلی کانادا گروه تلگرام ویزای کار کانادا،کانال تلگرام ویزای کار کانادا،وکیل مهاجرتی ویزای کار کانادا
وکیل رسمی مهاجرت کانادا،مشاور رسمی
مهاجرت به کانادا،ویزای دانشجویی کانادا،پذیرش تحصیلی کانادا

مشاوره و راهنمایی

۰۹۰۲۹۱۹۱۸۳۰

86044362-86044786-
86044821

مهاجرت به استانهای کانادا

مطالب بیشتر مهاجرت کانادا

تبدیل clb به آیتلس کانادا تبدیل ilets به clb کانادا
ddd