جاذبه توریستی آبشار نیاگارا

نیاگارا نام سه آبشاریست که در بخش مرزی دو استان اونتاریو از کانادا و نیویورک از آمریکا قرار گرفته واین منطقه را تبدیل به جاذبه های توریستی این دو کشور نموده است .نام این آبشار از کلمه‌‌ای بومی به معنای «صدای رعد آسا» گرفته شده است.این سه آبشار از بزرگ به کوچک بنام های آبشار نعلی شکل که بخشی بزرگی از آن در منطقه کانادا قرار گرفته و آبشارهای آمریکایی و نقاب عروس که در منطقه آمریکایی قرار گرفته مشهور هستند.تا سال ۱۸۸۶، زمانی که مجسمه آزادی نصب شد، آبشار نیاگارا سمبل آمریکا و دنیای جدید بود. توریست و گردشگران از سرتاسر دنیا به این منطقه سرازیر شده تا این جاذبه بسیار شگفت انگیز را طی سفر به آمریکای شمالی تماشا کنند.این آبشارها بالاترین سرعت جریان در میان تمام آبشارهای جهان را تشکیل می‌دهند. منطقه کانادایی توسط پل های متعددی شامل «رنگین کمان»، «گرداب» و «کوئینستون-لویئزتون» به بخش آمریکایی آبشار متصل شده است.منطقه توریستی و گردشگری مهم در نزدیکی منطقه کانادایی آبشار نیاگارا، پارک «ملکه ویکتوریا» و محوطه جشنواره سالانه زمستانی «نورها» هستند. موزه تاریخ در خیابان «لاندی» (Lundy)، محوطه جنگ سبعانه بین بومیان آمریکا و نیروهای انگلیسی در سال ۱۸۱۴ قرار دارد. برج «اسکای لان» (Skylon) و پاویلیون با رستوران گردان و یک تراس تماشای مشرف به آبشار، کنسرواتوار پروانه در باغ‌های گیاه‌شناسی پارک نیاگارا، زمین‌های گلف بسیار لوکس و مجهز و مرکز‌ خریدهای گوناگون از جمله مقاصد توریستی گردشگری دیگری هستند که می‌توانید از آنها بازدید نمایید.سرعت رودخانه نیاگارا حدود ۵۶ کیلومتر در ساعت و قدمت آبشارهای نیاگارا حدود ۱۲,۰۰۰ سال می باشد. این آبشارها زمانی به وجود آمدند که کوه‌های یخ عظیم در حال ذوب شدن، دریاچه‌های آب شیرین بزرگ ایجاد می‌کردند که یکی از آن‌ها (دریاچه اِری) از بالای تپه به پایین ریخته و به دریاچه دیگری (دریاچه اونتاریو) ملحق می‌شود..نیاز های االکتریسیته و برقی اونتاریوی جنوبی و نیویورک غربی از آبشار نیاگارا در نیروگاه‌های «سر آدام بِک» (Sir Adam Beck) تأمین می‌شود.

طرحی نورپردازی شبانه نیاگارا آن را تبدیل به یک نمایش دیدنی برای توریست و گردشگران این منطفه نموده است .

ویزای توریستی کانادا،آبشار نیاگارا

رویدادهای آبشار نیاگارا

در سال ۱۹۶۰ «راجر وودوارد» (Roger Woodward) پسری بود که پس از سانحه سقوط حین قایق سواری در نیاگارا نجات یافت .

«بلوندین» (Blondin) بندبازی بود که اجراهای متعددی در میانه دهه ۱۸۰۰ در تنگه نیاگارا داشت. وی از عبور چشم بسته تا حمل یک اجاق گاز و تهیه املت در ارتفاع را در این اجراها انجام داده است.

«آنی تیلور» (Annie Taylor) یا «ملکه مه»، معلمی مدرسه از میشیگان که برای اولین بار در ۲۴ اکتبر سال ۱۹۰۱ در یک بشکه روی آبشار به سیاحت پرداخت.

جاذبه توریستی آبشار نیاگارا

آبشار نیاگارا از زوایای دیگر

ویزای توریستی تور گردشگری آبشار نیاگارا کانادا

متقاضیان سفر تفریحی و توریستی جهت ورود به کانادا نیازمند ویزای توریستی کانادا می باشند.

وکیل رسمی مهاجرت کانادا،مشاور رسمی
مهاجرت به کانادا،ویزای دانشجویی کانادا،پذیرش تحصیلی کانادا

مشاوره و راهنمایی

۰۹۰۲۹۱۹۱۸۳۰

86044362-86044786-
86044821

مهاجرت به استانهای کانادا

مطالب بیشتر مهاجرت کانادا

تبدیل clb به آیتلس کانادا تبدیل ilets به clb کانادا
ddd