وکیل رسمی مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت کانادا تورنتو،کبک،ونکوور،ساسکاچوان،اسامی وکلای رسمی کانادا،نازنین بیتاژیان

مطابق قوانین اداره مهاجرت کانادا اقدام برای مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت دائم این کشور تنها از طریق وکیل رسمی مهاجرت به کانادا که دارای کد معتبر و ثبت شده در لیست اسامی وکلای رسمی مهاجرت کانادا می باشند مورد قبول این سازمان است.عدم رعایت این موضوع به معنی عدم رعایت قوانین مهاجرت کانادا بوده و می تواند منجرب به ریجکت پرونده متقاضی گردد.

مشاورین رسمی مهاجرت کانادا پس از گذراندن دوره های تخصصی مهاجرت در کالج یا دانشگاه و اخذ گواهی مربوطه اجازه شرکت در آزمون جامع حقوق مهاجرت Full Skill Exam را خواهند داشت.وکلایی که این آزمون را با موفقیت انجام دهند موفق به دریافت کد عضویت می گردند. وکلا و مشاورین رسمی مهاجرت کانادا سالیانه موظف به گذراندن دوره های آموزشی در راستای حفظ دانش خود می باشند و این امر موجب تسلط آنها بر قوانین جدید مهاجرتی و تصمیم درست در امور پرونده های مهاجرتی خواهد شد.


وکیل رسمی مهاجرت به کانادا در تهران نازنین بیتاژیان

جهت بررسی اعتبار وکلای رسمی مهاجرت کانادا در سایت اداره مهاجرت کانادا بر روی بررسی کد عضویت کلیک نموده و سپس با وارد کردن کد و یا نام وکیل حود نتیجه را مشاهده نمایید.

 اسامی وکلای مهاجرت به کانادا نازنین بیتاژیان،مشاور رسمی مهاجرت کانادا درتهران

وکیل مهاجرت به کانادا

این مجموعه تحت نظارت وکیل رسمی مهاجرت کانادا سرکار خانم نازنین بیتاژیان باکد عضویت R531751 فعالیت داشته و همه امور مهاجرتی را تنها از راههای قانونی و مطابق بر قوانین مهاجرتی کانادا انجام خواهد داد.

متقاضیانی که درخواست مشاوره در خصوص امور مهاجرت به کانادا و ویزاهای مربوط به آن را دارندمی توانند جهت هماهنگی با تلفن های دفتر تهران تماس حاصل فرمایند.

جهت بررسی کد عضویت با ورود به سایت ICCRC می توانید و با وارد کردن کد و یا نام وکیل رسمی مهاجرت کانادا خود از صحت و اعتبار آن مطلع گردید.

جهت آگاهی از آخرین اخبار مهاحرت کانادا در کانال تلگرامی ما عضو شوید..

گروه و کانال تلگرام وکیل رسمی مهاجرت کانادا گروه تلگرام وکیل رسمی ویزای تحصیلی کانادا،کانال تلگرام ویزای کار کانادا،وکیل مهاجرتی ویزای کار کانادا
وکیل رسمی مهاجرت کانادا،مشاور رسمی
مهاجرت به کانادا،ویزای دانشجویی کانادا،پذیرش تحصیلی کانادا

مشاوره و راهنمایی

۰۹۰۲۹۱۹۱۸۳۰

86044362-86044786-
86044821

مهاجرت به استانهای کانادا

مطالب بیشتر مهاجرت کانادا

تبدیل clb به آیتلس کانادا تبدیل ilets به clb کانادا
ddd