اقامت دائم کانادا از طریق یوکان

اقامت دائم کانادا از طریق یوکان

اخذ اقامت دائم کانادا از طریق ایالت یوکان از طریق برنامه های مهاجرتی یوکان دارای هزینه های متفاوت می باشد.مهاجرت به کانادا از طریق یوکان نیازمند داشتن شرایط برنامه های مهاجرتی این استان می باشد.متقاضیان اخذ اقامت دائم کانادا از طریق یوکان می بایست یکی از برنامه های مهاجرتی یوکان را متناسب با شرایط خود انتخاب نمایند.

اقامت دائم کانادا از طریق یوکان

برنامه مهاجرتی اکسپرس اینتری یوکان Yukon Express Entry

اخذ اقامت دائم کانادا از طریق برنامه اکسپرس اینتری یوکان یکی از راههای ومهاجرت به کانادا از طریق یوکان می باشد. کارفرمایان یوکان که نمی توانند نیروهای متخصص خود را از طریق شهروندان کانادا تامین نمایند پس از طی مراحل اداری برای ارائه پیشنهاد کاری به نیروهای خارجی و کسب تاییدیه لازم از دولت کانادا می توانند اقدام نمایند.متقاضیان اقامت دائم کانادا از طریق یوکان بر مبنای انتخاب هایی که به خاطر داشتن پیشنهادهای کاری دائم و تمام وقت از یکی از کارفرمایان واجد شرایط یوکان، صورت می گیرد، از بانک اطلاعاتی اکسپرس اینتری انتخاب می شوند.

اقامت دائم کانادا از طریق یوکان

برنامه مهاجرتی نیروی متخصص یوکان Skilled Worker

این برنامه مهاجرتی یوکان به کارفرمایان اجازه می دهد برای تامین نیروی مورد نیاز خود اسپانسر نیروهای متخصص خارجی شوند. کارفرمایان می توانند اسپانسر متقاضیانی شوند که در یکی از مشاغل سطح 0، A یا B موجود در طبقه بندی ملی مشاغل (NOC)، مشغول به کار باشند.

اقامت دائم کانادا از طریق یوکان

برنامه مهاجرتی انتخاب از طریق کسب و کار Business Nominee

این برنامه مهاجرتی یوکان برای افرادی که دارای سابقه ی کسب و کار فعالی هستند و می خواهند کسب و کار جدیدی را شروع کنند، با یکی از کسب و کارهای موجود همکاری کنند یا یکی از کسب و کارهای موجود را خریداری و راه اندازی نمایند. متقاضیان آماده سرمایه گذاری قابل توجهی بر مبنای کسب و کارشان در یوکان انجام دهند.

باتوجه به شرایط اولیه این برنامه های مهاجرتی که اکثرا نیاز به پیشنهاد کاری (جاب آفر) از یک کارفرمایی کانادایی می باشندو اخذ پیشنهاد کاری کاری دشوار می باشد متقاضیان مهاجرت به کانادا می توانند جهت تسهیل کردن روند اخذ اقامت دائم این کشور، با انتخاب گزینه ویزای تحصیلی و گذراندن یک دوره تحصیلی از طریق برنامه فارغ التحصیلان کانادا جهت اخذ اقامت دائم اقدام نمایند.

برنامه های مهاجرت به کانادا از طریق استان یوکان ، در هر زمان می تواند تغییر و یا بسته شود .جهت ارزیابی و امکان سنجی شرایط مهاجرت استانی کانادا با مشاورین این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

گروه و کانال تلگرام راههای سریع مهاجرت به کاناداو اخذ اقامت دائم کانادا از طریق استان یوکان گروه تلگرام ویزای کار کانادا،کانال تلگرام مهاجرت به کانادا از طریق استانی و سرمایه گذاری
مهاجرت به یوکان کانادا،برنامه استانی ،برنامه های اسکیل ورکر استانی
وکیل رسمی مهاجرت کانادا،مشاور رسمی
مهاجرت به کانادا،ویزای دانشجویی کانادا،پذیرش تحصیلی کانادا

مشاوره و راهنمایی

۰۹۰۲۹۱۹۱۸۳۰

86044362-86044786-
86044821

مهاجرت به استانهای کانادا

مطالب بیشتر مهاجرت کانادا

تبدیل clb به آیتلس کانادا تبدیل ilets به clb کانادا
ddd