تبدیل ویزای تحصیلی و کار به اقامت دائم کانادا

ویزای کار،تبدیل ویزای تحصیلی به اقامت کانادا،مشاوره مهاجرت تحصیلی،تبدیل ویزای تحصیلی به اقامت دائم کانادا

تبدیل ویزای تحصیلی به اقامت کانادا ، تبدیل ویزای کار به اقامت دائم کانادا با توجه به شرایط برخی از برنامه های مهاجرتی کانادا میسر می باشد. روند تغییرات برنامه های مهاجرتی و سخت شدن اخذ اقامت کانادا ،باعث محبوبیت برنامه های مهاجرتی کانادا یی شده که دانشجویان کانادا می توانند از طریق آن برای اقامت دائم کانادا اقدام کنند .با توجه به اینکه دانشجویان دانشگاههای کانادا امکان درخواست ویزای کار پس از پایان تحصیل دارند، می توانند این برنامه مهاجرتی را برای اخذ اقامت کانادا انتخاب نمایند.(متقاضیان ویزای کار کانادا می بایست این نکته را مدنظر قراردهند که با توجه به اینکه اخذ ویزای کار نیازمند جاب آفر می باشد و کارفرمایان کانادایی روند دشواری را باید برای ارائه پیشنهاد کاری دنبال نمایند لذا بهترین گزینه برای این متقاضیان اقدام برای ویزای دانشجویی و پس از آن ویزای کاری می باشد.) افرادیکه ویزای تحصیلی کانادا را دارند با این روش می توانند ویزای تحصیل خود را تبدیل به ویزای کار و پس از یکسال تجربه کاری در کانادا از طریق این برنامه اقدام نمایند. این برنامه های مهاجرتی کانادا برای افرادیکه با ویزای کار کانادا در این کشور مشغول به فعالیت می باشند نیز مناسب می باشد.متقاضیانی که شرایط این برنامه مهاجرتی را داشته باشند می توانند در کمتر از یکسال موفق به دریافت اقامت دائم کانادا شوند.

این برنامه مهاجرت به کانادا یکی از برنامه های جذاب برای متقاضیان متاهل ویزای تحصیلی می باشد.همسر متقاضیان ویزای دانشجویی کانادا می توانند بعنوان همراه ویزای کار کانادا دریافت نمایند و پس از یکسال سابقه کار در کانادا برای خود و خانواده خود درخواست اقامت نمایند.

ویزای کار کانادا

تبدیل ویزای تحصیلی و کار به اقامت کانادا

برنامه Canadian Experience Class که بصورت خلاصه با نام اختصاری CEC نیز شناخته شده است تحت شرایط زیر عمل می نماید.

تبدیل ویزای تحصیلی به اقامت کانادا،وکیل مهاجرت تحصیلی

سابقه کار در یکی از ناکهای 0, A, B در کانادا حداقل به مدت یکسال

تبدیل ویزای تحصیلی به اقامت کانادا،وکیل مهاجرت تحصیلی

سابقه کار در کانادا نمی تواند به شکل Self-employed باشد و متقاضی می بایست به شکل رسمی در استخدام یک شرکت باشد.

تبدیل ویزای تحصیلی به اقامت کانادا،وکیل مهاجرت تحصیلی

سابقه کار در دوران دانشجویی مورد قبول نمی باشد و متقاضی می بایست حتما یک سال سابقه کار پس از فارغ التحصیلی و در سه سال گذشته کسب کرده باشد.

تبدیل ویزای تحصیلی به اقامت کانادا،وکیل مهاجرت تحصیلی

زبان حداقل معیار سطح زبان برای برنامه این برنامه مهاجرت به کانادایی برای کارهائیکه در طبقه بندی ملی مشاغل کانادا در گروه NOC O,A قرار میگیرند CLB7برای زبان انگلیسی و NCLC7 برای زبان فرانسه و همچنین برای کارهائیکه در گروه NOC B قرار می گیرند CLB5 برای زبان انگلیسی و NCLC5 برای زبان فرانسه می باشد.

جزئیات دیگر برنامه مهاجرتی تجربه کانادایی CEC

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تبدیل یزای تحصیلی کانادا،ویزای کار کانادا و اقامت دائم کانادا با مشاورین این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

گروه و کانال تلگرام مهاجرت و ویزای کار کانادا کانال تلگرام ویزای کار کانادا،
																						  گروه تلگرام ویزای کار کانادا
وکیل مشاور رسمی مهاجرت کانادا
پذیرش تحصیلی،ویزای تحصیلی

تحصیل در دانشگاههای کانادا

ddd