شهر کبک یکی از قدیمی ترین و تاریخی ترین (نزدیک به 400 سال)شهرهای کانادا و مرکز ایالت کبک کانادا می باشد. این شهز بزرگ‌ترین شهر شرق کبک است . این شهر در مرکز محوطه‌ای قرار گرفته که رودخانه قبل از ورود به مصب خود، باریک می‌شودو نام آن نیز از نامی سرخ‌پوستی به معنای جایی که رودخانه باریک می‌شود برگرفته شده است.کبک بعد از سه شهر سنت جان، پرت رویال و تدوزاک قدیمی‌ترین شهر کانادا به شمار می‌رود. کبک سیتی شهری دیدنی، پر از فضاهای پرجنب‌وجوش شهری و آثار تاریخی ارزنده می باشد.حال و هوای فرانسوی و تاریخی و همچنین زیبایی بی نظیر مناظر طبیعی و بناهای این شهر ،گردشگران و توریست های بسیاری را مجذوب خود نموده است .مردم کبک عمدتاً فرانسوی زبان می‌باشند هر چند اغلب آن‌ها به انگلیسی نیز مسلط می‌باشند با این حال نسبت به زبان فرانسوی تعصب خاصی دارند.این شهر در فهرست ۱۰ مکان برتر توریستی گردشگری آمریکای شمالی قرار گرفته ‌است. محله قدیمی کبک از دو بخش بالای شهر و پایین شهر تشکیل شده منطقه ای تاریخی و دیدنی است .قلعه سنت لوئیس در قسمت قدیمی بالای شهر و خیابان سنگ فرش شده، تاریخی و زیبا در پایین شهر جزو محبوب ترین جاذبه های توریستی گردشگری محله های قدیمی کبک هستند.برخی از برترین جاذبه های توریستی این شهر به شرح زیر می باشد.

هتل فرونتناک جاذبه توریستی کبک

هتل فرونتناک توسط سازمان راه آهن کانادا در سال 1894 در بالای محله شامپلن کوچک و شهر باشه ساخته شد و نمای بسیار زیبایی از رودخانه لارنس را برای گردشگران و توریستهای کبک که در این هتل اقامت دارند مهیا نموده است .با توجه یه اینکه فرونتناک در مکانی قرار گرفته است که در ابتدا قلعه‌ای به نام قلعه سنت لوییس در آن قرار داشت ، توریست ها و گردشگرانی که در این هتل ساکن هستند امکان دیدن بقایای این قلعه نیز دارند.

کارناوال های کبک

کارناوالها , جشنواره های زمستانی کبک در بین یخ و برف‌ از صبح تا شب برگزار شده و فعالیتهای مختلفی از قبیل مسابقه‌های اسکیت سواری ،مسابقه‌های کانو سواری در رودخانه سنت لارنس،سورتمه سواری با سگ،سورتمه سواری، رقص غروب و رژه را شامل می شود.

محله شامپلن کوچک

محله شامپلن کوچک

محله شامپلن کوچک باخیابانهای باریک و ساختمانهای کم ارتفاع زمانی پایتخت فرانسه جدید بود اما اکنون مجموعه‌ای از یک بازار صنعتی، چند رستوران با سبک آشپزی کبکی و فروشگاه‌هایی برای خرید سوغات محبوب گردشگران این منطقه می باشد .

کشتی کبک – لاوی

بخشی از حمل و نقل بین شهرهای کبک سیتی و لاوی به وسیله یک کشتی که از رود سنت لارنس عبور می‌کند صورت می گیرد.این کشتی ضمن اینکه مهیاکردن یک مسیر حمل و نقل سریع برای مسافران ،نمای بسیار زیبایی از افق مرئی شهر مخصوصا هنگام شب که چراغ های کاخ فرونتناک ،ساختمان پرایس و دیگر مناطق تاریخی رو روشن می کند برای گردشگران به ارمغان می آورد .

قلعه سلطنتی

قلعه سلطنتی در سال 1608 ساخته و پس از مدت کوتاهی به پایتخت آمریکای فرانسوی تبدیل گردید. ضمن اینکه بخشهایی از موزه تاریخ تمدن در این قلعه فرار گرفته ،ساختمان‌های تاریخی این قلعه، به ویژه کلیسای قدیمی نتردام ویکتوریا، توریست های بسیاری رو به خود جذب کرده است.

ویزای توریستی کبک سیتی کانادا

متقاضیان سفر تفریحی و توریستی جهت ورود به کانادا نیازمند ویزای توریستی کانادا می باشند.

وکیل رسمی مهاجرت کانادا،مشاور رسمی
مهاجرت به کانادا،ویزای دانشجویی کانادا،پذیرش تحصیلی کانادا

مشاوره و راهنمایی

۰۹۰۲۹۱۹۱۸۳۰

86044362-86044786-
86044821

مهاجرت به استانهای کانادا

مطالب بیشتر مهاجرت کانادا

تبدیل clb به آیتلس کانادا تبدیل ilets به clb کانادا
ddd