راههای تماس جهت مشاوره مهاجرت،ویزا،تحصیل

جهت کسب اطلاعات لازم در خصوص برنامه های مهاجرتی کشورهای مختلف ،هزینه اقامت دائم ، زندگی و تحصیل و شرایط لازم شما می توانید از یکی از راههای زیر با این مجموعه تماس حاصل فرمایید. ،

از آنجائیکه ارائه مشاوره و راهنمایی در خصوص مهاجرت به کشورهای مختلف نیازمند داشتن اطلاعات کافی از متقاضیان این امر می باشد لذا پیشنهاد می گردد فرم ارزیابی را از این سایت دانلود و کامل نموده و از طریق ایمیل ویا تلگرام برای این مجموعه ارسال نمایید.آگاهی از اطلاعات کامل متقاضیان ،مشاورین این مجموعه را راهنمایی می نماید تا بتوانند بهترین روش و برنامه مهاجرتی را که با شرایط متقاضی مناسب است پیشنهاد نمایند. لطفا" جهت هماهنگی برای مشاوره حضوری یا آنلاین با شماره های این مجموعه تماس بگیرید.

تلفن و مویایل Telephone & mobile

مشاوره رایگان مهاجرت،ارزیابی رایگان برنامه مهاجرت کانادا

تلفن تماس در خصوص مشاوره تلفنی ،هماهنگی جهت مشاوره حضوری و پیگیری پرونده های مهاجرتی

تلفن :۸۶۰۴۴۷۸۶ - ۸۶۰۴۴۳۶۲ - ۸۶۰۴۴۸۲۱

همچنین متقاضیان می توانند در خارج از ساعات اداری و روزهای تعطیل با شماره موبایل زیر تماس بگیرند.

موبایل :۰۹۰۲۹۱۹۱۸۳۰

تلگرام Telegram

راهنمای مهاجرت کانادا تلگرام،مشاوره مهاجرت کانادا تلگرام

متقاضیان مهاجرت می توانندجهت مشاوره ویاطرح سوال مهاجرتی و دریافت سریعتر جواب آن از طریق تلگرام با این مجموعه در تماس باشند. همچنین در صورت تکمیل فرم ارزیابی مهاجرت و ارسال آن از طریق ایمیل ، مشاورین این مجموعه ضمن بررسی و ارزیابی ،نتیجه را در اولین فرصت به اطلاع متقاضیان خواهند رساند.

تلگرام : ۰۹۰۲۹۱۹۱۸۳۰

ایمیل email

مشاوره رایگان مهاجرت کانادا،راهنمایی و ارزیابی راههای مهاجرت به کانادا

جهت ارائه مشاوره و یا طرح هر گونه سوال مهاجرتی ،متقاضیان می توانند از طریق ایمیل با مشاوران این مجموعه در ارتباط باشند. همچنین در صورت تکمیل فرم ارزیابی مهاجرت و ارسال آن از طریق ایمیل ،مشاورین این مجموعه ضمن بررسی و ارزیابی ،نتیجه را در اولین فرصت به اطلاع متقاضیان خواهند رساند.

ایمیل :assessment@emigrationdream.com

ایمیل : emigrationdream@gmail.com

ddd