شرایط افتتاح حساب بانکی در کانادا

شرایط افتتاح حساب کانادا،مهاجرت به کانادا،افتتاح حساب بانکی توریستی کانادا،نرخ بهره بانکی کانادا

شرایط افتتاح حساب بانکی در کانادا و آشنایی با انواع حساب بانکی کانادا و نرخ سود بانکهای کانادا از جمله مواردیست که تازه واردین به کانادا باید در این خصوص مطالعه نمایند.افتتاح حساب بانکی در کانادا از جمله مواردیست که مهاجران در بدو ورود به کانادا برای نگهداری وجوه نقدی خود به آن نیاز دارند.جهت باز کردن حساب بانکی کانادا می باست ضمن همراه داشتن مدارک مورد نیاز از قبل زمانی را جهت باز کردن حساب با بانک مربوطه مشخص کرده باشید.

افتتاح حساب بانکی ضمن امکان پرداخت قبوض، انتقال وجه و به حساب گذاشتن چک ها،امکان استفاده از صورتحساب بانکی خود به عنوان تاییدیه آدرس برای دریافت اسناد مهم در کانادا را نیز مهیا می سازد.

انواع افتتاح حساب بانکی در کانادا

شرایط نرخ سود بانکی در کانادا

افتتاح حساب بانکی کانادا Chequing account :

این افتتاح حساب در کانادا برای برداشت، خرید و انجام کارهای روزانه از این حساب استفاده می شود. این حساب بطور مستقیم از پولهای موجود مصرف می کند.

شرایط نرخ سود بانکی در کانادا

افتتاح حساب بانکی کانادا CDN Saving account:

این افتتاح حساب بانکی کانادا ،حساب پس انداز جهت دلار کانادا می باشد که درصد بسیار کمی سود به آن تعلق می گیرد.

شرایط نرخ سود بانکی در کانادا

افتتاح حساب بانکی کانادا USD Saving account :

این افتتاح حساب بانکی کانادا،حساب پس انداز دلار آمریکامی باشد که درصد بسیار کمی سود به آن تعلق می گیرد.

شرایط افتتاح حساب بانک ایرانی در کانادا

افتتاح حساب بانکی کانادا Credit Card account :

این افتتاح حساب بانکی کانادا حساب اعتباریست که برای خریدهای روزانه و اینترنتی استفاده می شود. این حساب از اعتبار شما در بانک مصرف می کند لذا بدهی هر ماه خود را باید در ماه بعدی، حداکثر تا تاریخی که بانک مشخص کرده، پرداخت نمائید، در غیر این صورت بهره ای بالا به بدهی شما اضافه خواهد شد.

شرایط افتتاح حساب بانک ایرانی در کانادا

بانک های کانادا

افتتاح حساب با ویزای توریستی کانادا

بانک کانادا www.rbcroyalbank.com (RBC) Royal bank of Canada

افتتاح حساب با ویزای توریستی کانادا

بانک کانادا www.tdcanadatrust.com (TD Canada Trust) Toronto Dominion Bank

افتتاح حساب با ویزای توریستی کانادا

بانک کانادا www.bmo.com (BMO) Bank of Montreal

افتتاح حساب با ویزای توریستی کانادا

بانک کانادا www.cibc.com (CIBC) Canadian Imperial Bank of Commerce

افتتاح حساب با ویزای توریستی کانادا

بانک کانادا www.laurentianbank.ca Laurentian Bank

افتتاح حساب با ویزای توریستی کانادا

بانک کانادا www.scotiabank.com (Scotia Bank) Bank of Nova Scotia

افتتاح حساب با ویزای توریستی کانادا

بانک کانادا www.nbc.ca National Bank of Canada

شرایط افتتاح حساب بانکی در کانادا

افتتاح حساب بانکی کانادا

زمانی که برای افتتاح حسابی کانادا به بانک مراجعه می نمایید، حتماً گذرنامه خود را به همراه داشته باشید و وقت قبلی بگیرید. تعیین وقت قبلی هم با تماس مستقیم و هم با مراجعه حضوری به شعبه امکان پذیر است. سعی کنید قبل از بازکردن حساب بانکی شرایط مندرج در وب سایت بانک ها را به دقت بخوانید.

زمانی که حسابتان را در بانک های کانادا افتتاح می نمایید، یک اکسس کارت یا دبیت کارت دریافت میکنید، که امکان دسترسی به خدمات تمام شعب، دستگاه های خودپرداز، خدمات مالی و بانکداری تلفنی را به شما می دهد. این کارت تقریباً معادل کارتهای اعتباری بانکهای ایران است با این تفاوت که در برخی موارد امکان خرید اینترنتی با آن وجود ندارد.

کارت دیگری که توسط برخی از بانکهای کانادا در اختیار شما قرار داده میشود، کارت اعتباری نام دارد. با این کارت می توانید تا سقف مشخصی بدون نیاز به اینکه در حسابتان پولی باشد، عملیات خرید انجام دهید و سپس با بانک تسویه کنید. البته بعضی مؤسسات مالی )غیر بانکی( نیز کارت اعتباری در اختیار مشتریان خود می گذارند که از آن جمله فروشگاههای بزرگ زنجیره ای را می توان نام برد. برای دریافت کارت اعتباری از پاره ای از بانکها، باید مقداری از پول خودتان را بلوکه کنید تا در واقع با پول خودتان برای خودتان اعتبار کسب کنید. به این ترتیب مهاجرینی که در کانادا سابقه اعتبار نداشته اندمی بایست با پرداخت به موقع و سروقت هزینه های انجام شده با اعتبار، به تدریج برای خودتان اعتبار کسب نمایند. بانکها برای دانشجویان شرایط آسان تری برای ارائه کارت اعتباری دارند.

بانکهای کانادا برای نگه داشتن پول یا انجام بیش از تعداد مشخصی عملیات بانکی در ماه، هزینه ای را دریافت و از حساب بانکی شا کسر می نماید که در برخی موارد در صورت نگهداری مقداری مشخصی وجه بعنوان مانده حساب این وجه از حساب شما کسر نمی گردد .

پیشنهاد می گردد در ماه های اولیه افتتاح حساب تقریباً هر روز حساب خود را چک کنید و مواظب هزینه های بانک باشید. برای مثال خرید و برداشت پول از حساب پس انداز یا کمتر شدن موجودی حساب شما از یک حد خاص، هزینه اضافی به دنبال خواهد داشت. گاهی اوقات از طرف بانک با شما تماس گرفته می شود و در قبال مبلغ پرداختی ثابت ماهانه، مواردی از قبیل بیمه یا اضافه کردن خصوصیات خاصی به حساب شما به شما پیشنهاد می شود. هیچ اجباری در پذیرفتن این پیشنهادات وجود ندارد و قبل از آنکه از مفاد آنها اطلاعات کامل کسب کنید از قبول آنها خودداری کنید.

علاوه بر حسابهایی که در بالا به آنها اشاره شد بانکهای کانادا حسابهای دیگری جهت زمان بازنشستگی و یا دریافت وام جهت خرید خانه نیز دارند که برای برنامه ریزی بلند مدت می بایست این اطلاعات را نیز از بانک خود جویا شوید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مهاجرت به کانادا ،افتتاح حساب بانکی در کانادا و انواع حساب بانکی کانادا در کانال تلگرامی این مجموعه با ما همراه باشید

گروه و کانال تلگرام راهنمای افتتاح حساب بانکی در کانادا در اولین ورود گروه و کانال تلگرامی افتتاح حساب بانکی کانادا در اولین ورود به کانادا،
وکیل رسمی مهاجرت کانادا،مشاور رسمی
مهاجرت به کانادا،ویزای دانشجویی کانادا،پذیرش تحصیلی کانادا

مشاوره و راهنمایی

۰۹۰۲۹۱۹۱۸۳۰

86044362-86044786-
86044821

مهاجرت به استانهای کانادا

مطالب بیشتر مهاجرت کانادا

تبدیل clb به آیتلس کانادا تبدیل ilets به clb کانادا
ddd