اکسپرس اینتری نوا اسکوشیا نیروهای متخصص در اولویت

اکسپری اینتری نوااسکوشیا نیروهای متخصص

متقاضیان مهاجرت به نوااسکوشیا می توانند از طریق برنامه اکسپرس اینتری نوااسکوشیا برای مهاجرت کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا اقدام نمایند.برنامه اکسپرس اینتری نوااسکوشیا از طریق دو برنامه مهاجرتی اکسپرس اینتری نوااسکوشیا لیست مشاغل مورد نیاز و برنامه مهاجرتی نوااسکوشیا نیروهای متخصص اولویت های بازار کار نیاز های خود را تامین می نماید.

برنامه اکسپرس اینتری نوااسکوشیا لیست مشاغل در طول سال چندین مرتبه باز و پس از تکمیل ظرفیت بسته می شود. متقاضیان ای برنامه مهاجرتی در صورتیکه شرایط این برنامه مهاجرتی نوااسکوشیا را داشته باشند می توانند مدارک مورد نیاز این برنامه را آماده نمایند تا در زمان باز شدن سایت از این طریق اقدام نمایند.شرایط برنامه اکسپرس اینتری نوااسکوشیا بهمراه لیست مشاغل

برنامه دیگر اکسپرس اینتری این استان ،ببرنامه Labour Market Priorities می باشد که در صورتیکه مشاغل در اولویت متناسب با شغل متقاضیان بوده و شرایط این برنامه مهاجرتی را داشته باشند می توانند از این طریق برای مهاجرت به کانادا اقدام نمایند.

برنامه مهاجرتی اکسپرس اینتری نیروهای متخصص اولویت بازار کار نوااسکوشیا در دوره های مختلف در طول سال نیروهای مورد نیاز خود را از متقاضیانی که در سیستم اکسپرس اینتری پروفایل داشته و علاقه مندی خود را نسبت به این استان پروفایل اعلام کرده باشندانتخاب می نماید. این برنامه مهاجرتی متقاضیان واجد شرایط را که در ناک 1111 طبقه بندی مشاغل کانادا (متخصصان حسابرسان مالی و حسابداران) سابقه کاری داشته و در پروفایل اکسپرس اینتری امتیاز 400 تا 450 داشته اند را در تاریخ 24 ژانویه 2019 انتخاب نموده است.

شرایط اکسپرس اینتری نواسکوشیا

شرایط برنامه اکسپرس اینتری نوااسکوشیا نیروهای متخصص اولویت بازار کار

مهاجرت نیروی متخصص نوااسکوشیا

داشتن حداقل مدرک کارشناسی

مهاجرت نیروی متخصص نوااسکوشیا

حداقل مدرک زبان CLB7 جدول معادل سازی آیلتس

مهاجرت نیروی متخصص نوااسکوشیا

داشتن حداقل 5 سال سابقه کار

مهاجرت نیروی متخصص نوااسکوشیا

داشتن تمکن مالی متناسب با اعضای خانواده جدول میزان پشتیبانی مالی

مهاجرت نیروی متخصص نوااسکوشیا

کسب امتیاز حداقل امتیاز لازم متناسب با ناک شغلی در اکسپرس اینتری محاسبه امتیاز اکسپرس اینتری

متقاضیانی که امتیاز لازم برایاین برنامه های مهاجرتی ندارند می توانند جهت افزایش امتیاز و تسهیل کردن روند اخذ اقامت دائم این کشور، با انتخاب گزینه ویزای تحصیلی کانادا و گذراندن یک دوره تحصیلی از طریق برنامه فارغ التحصیلان کانادا جهت اخذ اقامت دائم اقدام نمایند.

برنامه های مهاجرت به کانادا از طریق استان نوااسکوشیا ، در هر زمان می تواند تغییر نماید .جهت ارزیابی و امکان سنجی شرایط مهاجرت استانی کانادا با مشاورین این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

گروه و کانال تلگرام هزینه راههای سریع مهاجرت به کانادا اسکیل ورکر از طریق استان انتاریو گروه تلگرام ویزای کار کانادا،شرایط و هزینه کانال تلگرام مهاجرت به کانادا از طریق استان نوااسکوشیا
،اسکیل ورکر انتاریو،مهاجرت آسان به کانادا،آب و هوای نوااسکوشیا
وکیل رسمی مهاجرت کانادا،مشاور رسمی
مهاجرت به کانادا،ویزای دانشجویی کانادا،پذیرش تحصیلی کانادا

مشاوره و راهنمایی

۰۹۰۲۹۱۹۱۸۳۰

86044362-86044786-
86044821

مهاجرت به استانهای کانادا

مطالب بیشتر مهاجرت کانادا

تبدیل clb به آیتلس کانادا تبدیل ilets به clb کانادا
ddd