مهاجرت به کانادا و راهنمای خرید مواد غذایی و لوازم بهداشتی

هزینه مهاجرت به کانادا و قیمت مواد غذایی بهداشتی ،راهنمای فروشگاه مواد غذایی کانادا

مهاجرت به کانادا برای تازه واردی در بدو ورود چالشهایی را به همراه دارد. یکی از چالهشای پیش رو برای تازه واردین مهاجرت به کانادا انتخاب مناسب ترین فروشگاهها برای خرید مواد غذایی و لوازم بهداشتی می باشد. تازه واردین کانادا برای تهیه مواد غذایی و بهداشتی در کانادا با تنوع مارک ها، محصولات و تفاوت قیمت اقلام ظاهرا مشابه رو برو می شوند که باعث سردرگم شدن آنها خواهد شد. یکی از راههای مقایسه قیمتها و اطلاع از اقلام حراج شده استفاده از بروشورهایی می باشد که معمولا" از طرف کمپانی های مختلف به آدرس پستی شما ارسال شده ومی توانید این بروشورها را در صندوق پستی خود بیابید.از انجایی که احتمال دارد حراج همه فروشگاهها برای شما توسط بروشورها ارسال نگردد گزینه مناسب مراجعه به سایتهای اطلاع رسانی در این خصوص می باشد.یکی از سایتهای فوق www.flyerland.ca بوده که شما می تواننید بصورت روزانه و هفتگی به آن مراجعه نموده و از تخفیف های ارائه شده در این خصوص مطلع گردید. همچنین شما می توانید نرم افزار Reebee را در گوشی خود نصب نموده و از خدمات مشابه سایت فوق بهره مند شوید.

 مهاجرت به کانادا و خرید مواد غذایی بهداشتی

مهاجرت به کانادا|معرفی فروشگاههای مواد غذایی و بهداشتی کانادا

 مهاجرت به کانادا و خرید مواد غذایی بهداشتی

فروشگاه اخوان کانادا

مهاجرت به کانادا ،فروشگاههای تهیه مواد غذایی

این فروشگاه که ایرانی می باشد اجناسی از قبیل کشک، زعفران، زرشک، رشته آش، پنیر تبریز، اسپند، انواع ادویه و بسیاری از اقلام نایاب ایرانی را می توان از آن تهیه نمایید. اکثر کالاهای این فروشگاه با مارک وطنی به فروش رسیده و به همین خاطر، شاید بهای آنها نسبت به اقلام مشابه با برند غیر ایرانی بالاتر باشد.

 مهاجرت به کانادا و خرید مواد غذایی بهداشتی

فروشگاه مترو کانادا

مهاجرت به کانادا

این فروشگاه زنجیره ای کانادا با شعبه های متعدد در سطح شهر می باشد که تمامی موادغذایی از جمله میوه را شامل می شود، این فروشگاه در طول هفته برخی از کاهای خود را حراج می نماید.

 مهاجرت به کانادا و خرید مواد غذایی بهداشتی

فروشگاه پراویگو

مهاجرت به کانادا قیمت مواد بهداشتی

این فروشگاه زنجیره ای کانادا متعلق به گروه فروشگاههای لابلاس می باشد که دارای شعبه های متعدد در سطح شهر می باشد. قیمت کالاهای موجود در این فروشگاه در حالت عادی همانند فروشگاه مترو شایداز جاهای دیگر بیشتر می باشد اما در برخی موارد بر روی برخی از کالاها تخفیف اائه می گردد که قیمت آن را مناسب می نماید.

 مهاجرت به کانادا و خرید مواد غذایی بهداشتی

فروشگاه لابلاس کانادا

مهاجرت به کانادا قیمت مواد غذایی

این فروشگاه کانادا همانند فروشگاه مترو می باشد اما قیمت های آن معمولا" مناسبتر است.

 مهاجرت به کانادا و خرید مواد غذایی بهداشتی

فروشگاه آی جی ای کانادا

مهاجرت به کانادا قیمت مواد غذایی

این فروشگاه کانادا محل دیگری برای تهیه مواد غذایی و غذای آماده و میوه با کیفیت خوب می باشد اما قیمت آن کمی از جاهای دیگر بیشتر است. نکته قابل توجه در مورد این فروشگاه این است که در بعضی موارد حراج های بسیار خوبی برای مواد غذایی وجود دارد.

 مهاجرت به کانادا و خرید مواد غذایی بهداشتی

فروشگاه جین کوتو کانادا

مهاجرت به کانادا قیمت مواد قضایی

این فروشگاه کانادا محل مناسبی جهت تهیه مواد آرایشی و بهداشتی، و پاره ای از مواد غذایی می باشند. مواد غذایی موجود در این فروشگاهها اغلب لبنیات و کنسرو را شامل می شود. هم چنین محل مناسبی برای چاپ کردن عکس، کپی و پرینت می باشند. در بیشتر این فروشگاهها دفتر پست هم در گوشه ای از آن قرار دارد.

 مهاجرت به کانادا و خرید مواد غذایی بهداشتی

فروشگاه فارماپخی

هزینه مهاجرت به کانادا و مواد بهداشتی

این فروشگاه کانادا نیز همانند جین کوتو می باشد و شما می توانید ضمن تهیه مواد آرایشی و بهداشتی جهت چاپ عکس ،کپی و پرینت و یا پست به این محل مراجعه نمایید. این فروشگاه در مونترال بنام فارماپخی و در ایالتهای دیگر بنام شاپر شناخته شده است.

 مهاجرت به کانادا و خرید مواد غذایی بهداشتی

فروشگاه مکسی

هزینه مهاجرت به کانادا و مواد غذایی در کانادا

این فروشگاه کانادا محل مناسبی برای مواد غذایی، بهداشتی و میوه می باشد. قیمت های ارائه شده در این محل خصوصا در هنگام حراج مناسب است.

 مهاجرت به کانادا و خرید مواد غذایی بهداشتی

فروشگاه کاستکو

قیمت و هزینه مهاجرت به کانادا و فروشگاههای  مواد غذایی و بهداشتی

این فروشگاه کانادا یکی از فروشگاههای بنام و بزرگ در سراسر کانادا می باشد که با توجه به ارائه تنوع زیاد محصولات از تجهیزات الکترونیکی همانند تلویزیون ،کامپیوتر، تا پوشاک و مواد غذایی محل مناسبی برای خریدهای ماهانه با قیمت مناسب می باشد.کاستکو فروشگاه زنجیره ای بزرگی می باشد که اغلب اجناس خود را به صورت عمده به فروش می رساند. قیمت های مناسب و تنوع بالای اجناس گوناگون نظیر پوشاک، مواد غذایی، لوازم منزل و حتی دارو سبب شده است تا مشتریان این فروشگاه حق عضویت سالانه آن را بپردازند. لذا شما نیز اگه قصد خرید از کاستکو را دارید باید با پرداخت حق عضوییت، کارت اشتراک عکس دار دریافت کنید یا با یکی از مشترکین آن خرید نمائید.

فروشگاههای معرفی شده ممکن است در برخی ایالتهای کانادا با نام دیگر شناخته شده باشند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مهاجرت به کانادا و اطلاعات مربوطه به سیم کارت های کانادا و اطلاعات پلن های اینترنت در کانادا در کانال تلگرامی این مجموعه با ما همراه باشید

گروه و کانال تلگرام راهنمای انتخاب فروشگاههای مواد غذایی و بهداشتی کانادا در اولین ورود گروه و کانال تلگرامی انتخاب فروشگاههای مواد غذایی و بهداشتی کانادا در اولین ورود،
وکیل رسمی مهاجرت کانادا،مشاور رسمی
مهاجرت به کانادا،ویزای دانشجویی کانادا،پذیرش تحصیلی کانادا

مشاوره و راهنمایی

۰۹۰۲۹۱۹۱۸۳۰

86044362-86044786-
86044821

مهاجرت به استانهای کانادا

مطالب بیشتر مهاجرت کانادا

تبدیل clb به آیتلس کانادا تبدیل ilets به clb کانادا
ddd