برنامه های مهاجرت به کانادا از طریق استان آلبرتا

هزینه مهاجرت به کانادا از طریق استان آلبرتا،ادمونتون،کلگری

ثبت نام مهاجرت به کانادا از طریق برنامه های استانی آلبرتا یکی از راههای ورود و اخذ اقامت کانادا می باشد.برنامه های مهاجرت به کانادا از طریق استان آلبرتا از روشهای اسکیل ورکر،نیروهای ماهر و نیمه ماهر مورد نیاز این استان و همچنین از طریق برنامه فارغ التحصیلان این استان امکانپذیر است.هزینه مهاجرت به کانادا و شرایط مهاجرت به کانادا از طریق روشهای مختلف این استان متفاوت می باشد.متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق آلبرتا می بایست متناسب با شرایط خود یکی از روشهای مهاجرتی این استان را انتخاب نموده و از این طریق اقدام نمایند.

آلبرتا از پویاترین استان های کانادا از نظر اقتصادی و اجتماعی می باشد. این استان در غرب کانادا واقع است و اقتصاد رو به رشد دارد که تا حد زیادی به منابع طبیعی وسیع این استان مربوط می شود. از شهرهای مهم آلبرتا، ادمونتون و کلگری می باشد که ادمونتون مرکز استان آلبرتا می باشد. شهر بنف از نقاط دیدنی این استان میباشد. مساحت آلبرتا حدودا" ۶۶۱٫۸۴۸ کیلومتر مربع بوده و بعد از کبک، انتاریو، بریتیش کلمبیا در رده چهارم قراردارد.

سریع ترین روش مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق آلبرتا برنامه کارفرما محور

برای مهاجرت به کانادا از کجا شروع کنیم

مهاجرت روش متخصصین و کارگران ماهر

متقاضیان این برنامه مهاجرت به کانادا می بایست یک پیشنهاد دائمی تمام وقت از سوی یک کارفرما در استان آلبرتا در یکی از فرصتهای شغلی ناکهای (NOC 0, A, B) بوده و همچنین تحصیلات رسمی و یا مهارت تخصصی مورد نیاز برای موقعیت شغلی را داشته باشد.

برای مهاجرت به کانادا از کجا شروع کنیم

مهاجرت از طریق دسته فارغ التحصیلان بین المللی

متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق این روش می بایست فارغ التحصیل یکی از موسسات آموزش عالی در کانادا بوده و یک پیشنهاد کار از سوی کارفرمایی در آلبرتا در یکی از مشاغل ناکهای مهارتی (NOC 0, A, B) بوده و همچنین دارای تحصیلات رسمی متناسب با موقعیت شغلی انتخابی باشند.

برای مهاجرت به کانادا از کجا شروع کنیم

مهاجرت از روش دسته کارکنان نیمه ماهر

متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق این روش مهاجرتی می بایست دارای یک پیشنهاد کار دائمی از کارفرمایی در آلبرتا بوده و در حال حاضر مشغول به فعالیت برای آن کارفرما در یکی از مشاغل : فرآوری غذا و نوشیدنی،امور مهمانپذیری و هتلداری،حمل و نقل وسایل نقلیه و تولید و همچنین تحصیلات مرتبط با شغل انتخابی را داشته باشند.

سریع ترین روش مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق آلبرتا برنامه جریان استخدام استراتژیک

هزینه مهاجرت به کانادا

گروه کسب و کارهای اجباری و اختیاری (Compulsory and Optional Trades Category)

سرمایه گذارانی که دارای گواهی انتخاب استان آلبرتا یا یک گواهی معتبر برای تجارت هستند می توانند از طریق این برنامه درخوایت مهاجرت و اقامت دهند و این متقاضیان می بایست در زمان درخواست یک مجوز کار معتبر داشته و در یکی از مشاغل اختیاری یا اجباری مشغول به کار باشند.

هزینه مهاجرت به کانادا

گروه مشاغل مهندسی (Engineering Occupations Category)

متقاضیان اقامت دائم کانادا از این روش مهندسان،طراحان و تهیه کنندگانی هستند که دارای سابقه فعالیت در آلبرتان می باشندو می بایست در یکی از مشاغل تعیین شده کار نمایند..

هزینه مهاجرت به کانادا

گروه نیروهای کار دارای تحصیلات عالی (Post Graduate Worker Category)

متقاضیان اخذ اقامت دائم در این روش می بایست در یکی از دانشگاههای آلبرتا در مقاطع ارشد و یا دکترا تحصیل کردهو در حال حاضر توسط ویزای کار در کانادا مشغول فعالیت باشند. سریع ترین روش مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق آلبرتا برنامه کشاورزان خوداشتغال

هزینه مهاجرت به کانادا

گروه نیروهای کار دارای تحصیلات عالی (Post Graduate Worker Category)

این برنامه مهاجرت استانی آلبرتا مختص مالکان و کشاورزان مزارع کشاورزی که دارای سوابق مشخص مدیریتی و منابع کافی مالی هستند بوده و جهت توسعه صنایع و فعالیتهای اقتصادی مرتبط با بخش کشاورزی این استان میباشد.سابقه کار مدیریتی قبلی، تحصیلات ،آموزش و سابقه کار کافی ،ارائه مدارک اقتصادی برای سرمایه گذاری کشاورزی و مزرعه داری،ارائه مدرکی مبنی بر آمادگی یک مجموعه مالی کانادایی برای سرمایه گذاری در طرحهای کشاورزی و تعهد سرمایه گذاری به میزان پانصد هزار دلار توسط متقاضی از شرایط این برنامه مهاجرتی می باشد.

باتوجه به شرایط اولیه این برنامه های مهاجرتی که اکثرا نیاز به پیشنهاد کاری (جاب آفر) از یک کارفرمایی کانادایی می باشندو اخذ پیشنهاد کاری کاری دشوار می باشد متقاضیان مهاجرت به کانادا می توانند جهت تسهیل کردن روند اخذ اقامت دائم این کشور، با انتخاب گزینه ویزای تحصیلی و گذراندن یک دوره تحصیلی از طریق برنامه فارغ التحصیلان کانادا جهت اخذ اقامت دائم اقدام نمایند.

برنامه های مهاجرت به کانادا از طریق استان آلبرتا ، در هر زمان می تواند تغییر و یا بسته شود .جهت ارزیابی و امکان سنجی شرایط مهاجرت استانی کانادا با مشاورین این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

گروه و کانال تلگرام راههای سریع مهاجرت به کاناداو اخذ اقامت دائم کانادا از طریق استان آلبرتا،کلگری،ادمونتون گروه تلگرام ویزای کار کانادا،کانال تلگرام مهاجرت به کانادا از طریق استانی آلبرتا
مهاجرت به آلبرتا کانادا،برنامه استانی آلبرتا،برنامه های اسکیل ورکر استانی
وکیل رسمی مهاجرت کانادا،مشاور رسمی
مهاجرت به کانادا،ویزای دانشجویی کانادا،پذیرش تحصیلی کانادا

مشاوره و راهنمایی

۰۹۰۲۹۱۹۱۸۳۰

86044362-86044786-
86044821

مهاجرت به استانهای کانادا

مطالب بیشتر مهاجرت کانادا

تبدیل clb به آیتلس کانادا تبدیل ilets به clb کانادا
ddd