خرید سیم کارت در کانادا و قیمت اینترنت کانادا

خرید سیم کارت فرودگاه کانادا،هزینه قیمت اینترنت کانادا

خرید سیم کارت در کانادا و هزینه اینترنت در کانادا و انتخاب مناسب ترین سرویس یکی دیگر از موضوع های مهم برای تازه واردین کانادا می باشد.استفاد از ابزارهای مسیر یابی ،دسترسی به اینترنت برای تماسهای بین المللی ارزان از دلایل اهمیت داشتن سیم کارت در بدو ورود به کانادا می باشد.در کانادا شرکت های مختلفی برای ارائه سرویس اینترنت در کانادا وجود دارند که ضمن رقابت با یکدیگر سرویس های متنوعی را ارائه می دهند. همه شرکتهای ارائه کننده سیم کارت و اینترنت در کانادا دارای پلن های مختلفی هستند که متقاضیان می توانند با توجه به نیازهای خود بهترین پلن را برای خود انتخاب نمایند.پلن های سیم کارت های کانادا بهمراه گوشی موبایل ،تلفن ثابت و شبکه های تلویزیونی ارائه می گردد که متقاضیان می توانند این خدمات را نیز در صورت نیاز انتخاب نمایند. تلفن ثابت معمولا" بر روی بستر اینترنت ارائه شده ومتقاضیان می توانند در صورت جابجایی شماره خود را حفظ نمایند. اکثر شرکتهای ارائه دهنده سرویسهای سیم کارت و اینترنت در کانادا هزینه ای بابت تماس و ارسال پیامک در داخل کاناد نمی گیرند و هزینه پرداختی بابت سرویسهای اینترنت و شبکه های تلویزیون خصوص می باشد.

 خرید سیم کارت در کانادا

شرکت های ارائه دهنده سیم کارت و اینترنت در کانادا

خرید سیم کارت فرودگاه تورنتو کانادا

شرکت ارائه کننده سرویس های سیم کارت و اینترنت Bell Mobility وب سایت www.bell.ca

خرید سیم کارت فرودگاه تورنتو کانادا

شرکت ارائه کننده سرویس های سیم کارت و اینترنت Rogers Wireless وب سایت www.rogers.com

خرید سیم کارت فرودگاه تورنتو کانادا

شرکت ارائه کننده سرویس های سیم کارت و اینترنت Telus Mobility وب سایت www.telusmobility.com

خرید سیم کارت فرودگاه تورنتو کانادا

شرکت ارائه کننده سرویس های سیم کارت و اینترنت Videotron Mobile وب سایت www.videotron.com

خرید سیم کارت فرودگاه مونترال کانادا

شرکت ارائه کننده سرویس های سیم کارت و اینترنت Fido Solutions وب سایت www.fido.ca

خرید سیم کارت فرودگاه مونترال کانادا

شرکت ارائه کننده سرویس های سیم کارت و اینترنت Koodo Mobile وب سایت www.koodomobile.com

قیمت اینترنت در کانادا

شرکت ارائه کننده سرویس های سیم کارت و اینترنت Public Mobile وب سایت www.publicmobile.ca

قیمت اینترنت در کانادا

شرکت ارائه کننده سرویس های سیم کارت و اینترنت Virgin Mobile وب سایت www.virginmobile.ca

قیمت اینترنت در کانادا

شرکت ارائه کننده سرویس های سیم کارت و اینترنت Chatr وب سایت www.chatrwireless.com

برای خرید سیم کارت کانادا و یا اینترنت ثابت از این شرکتهای روشهای مختلفی وجود دارد که با مراجعه به وب سایت این شرکتهای می توانید یکی از این روشها را انتخاب نمایید.

 خرید سیم کارت در کانادا

روشهای خرید سیم کارت و اینترنت در کانادا

قیمت اینترنت در کانادا

خرید سیم کارت با قرارداد

در این روش با عقد قرارداد با شرکت ارائه دهنده خدمات سیم کارت و اینترنت در کانادا ، معمولا یک گوشی همراه در اختیار شما قرارداده شده و مبلغی به عنوان بیعانه از شما گرفته می شود. هزینه استفاده از تلفن بصورت ماهیانه محاسبه و از شما دریافت خواهد شد. هزینه گوشی بسیار کمتر از هزینه اصلی آن بوده و در واقع روی هزینه ماهیانه شما سرشکن می شود.

قیمت اینترنت در کانادا

خرید سیم کارت بدون قرارداد

در این حالت بدون نیاز به انعقاد قرارداد و پرداخت بیعانه، یک سیم کارت به شما داده می شود و می توانید از گوشی خود استفاده کنید.

قیمت اینترنت در کانادا

خرید سیم کارت روش پیش پرداخت

در این روش به ازای مدت استفاده از گوشی، از اعتبار اولیه شما کاسته می شود. بدیهی است که برای تمدید مدت استفاده، باید کارت خود را مجدداً شارژ کنید.

با انعقاد قرارداد بلندمدت با این شرکتها (معمولا 2 سال) می توانید از گزینه های ویژه آنان استفاده کنید که معمولاً حاوی تخفیف های قابل توجه ای می باشد. در انتخاب گزینه مناسب دقت نمایید زیرا درخواست امکانات اضافه بر پلن منتخب، معمولاً مستلزم پرداخت هزینه های بسیار بالایی می باشد که اصلا مقرون به صرفه نیستند. به همین دلیل قبل از انتخاب هر گزینه باید نیاز خود از گوشی را برآورد کنید و سپس اقدام به انتخاب پلن نمایید. برای انعقاد قرارداد با شرکت ها می توانید به نزدیک ترین باجه ارائه دهنده خدمات آنها مراجعه کرده و پلن های ارائه شده آنها را مرور کنید. بعضی از این شرکتها در هنگام عقد قرارداد، از شما کارت شناسایی عکسدار، آدرس و اطلاعات حساب

بانکی (مانند چک حاوی شماره حساب ) را مطالبه می کنند. به همین دلیل، باید بعد از افتتاح حساب بانکی برای تهیه تلفن همراه اقدام کنید.

 خرید سیم کارت در کانادا

هزینه تلفن ثابت در کانادا

شرایط درخواست تلفن ثابت در کانادا نیز همانند تلفن همراه می باشد و معمولا" هزینه ای بصورت ماهیانه پرداخت می کنید و محدودیتی بابت تماس نخواهید داشت برای استفاده از خدمات تلفن راه دور نیز استفاده از کارت تلفن و اخذ اشتراک از شرکت های خدمات تلفن راه دور امکانپذیر می باشد .در صورت استفاده از کارت تلفن ،این کارت ها را می توانید به راحتی از سوپرمارکت های سطح شهر تهیه کنید و روش برقراری ارتباط در پشت این کارتها توضیح داده شده است.و در صورت استفاده از شرکتهای خدمات تماس راه دور نیز گزینه های متفاوتی برای ایران وجود دارد. از بین آنها می توان به startec ، webcall direct ، goldline ، Dialnow ، cici و cici اشاره کرد که با مراجعه به سایت هر کدام از این اپراتورها می توانید اطلاعات موردنیاز درباره چگونگی اشتراک و نرخ مکالمات را بدست آورید.

 خرید سیم کارت در کانادا

هزینه اینترنت ثابت در کانادا

شما میتوانید جهت تامین اینترنت منزل خود از سرویس های متنوع شرکت های بزرگ نظیر Bell و Videotron و یا شرکت های کوچک تر نظیر Acanac ، Teksavvy ، VIF و Boxlectronic استفاده نمایید. اگر چه شرکت های کوچک نیز در بیشتر موارد از دو شرکت بزرگ مذکور خدمات خود را دریافت می کنند، اما اغلب قیمت های بهتری را به مشتریان پیشنهاد می دهند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مهاجرت به کانادا و اطلاعات مربوطه به سیم کارت های کانادا و اطلاعات پلن های اینترنت در کانادا در کانال تلگرامی این مجموعه با ما همراه باشید

گروه و کانال تلگرام راهنمای تهیه سیم کارت موبایل در کانادا در اولین ورود گروه و کانال تلگرامی سیم کارت و اینترنت کانادا در اولین ورود به کانادا،
وکیل رسمی مهاجرت کانادا،مشاور رسمی
مهاجرت به کانادا،ویزای دانشجویی کانادا،پذیرش تحصیلی کانادا

مشاوره و راهنمایی

۰۹۰۲۹۱۹۱۸۳۰

86044362-86044786-
86044821

مهاجرت به استانهای کانادا

مطالب بیشتر مهاجرت کانادا

تبدیل clb به آیتلس کانادا تبدیل ilets به clb کانادا
ddd