مهاجرت به بریتیش کلمبیا کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق استان بریتیش کلمبیا،آب و هوای بریتیش کلمبیا،زندگی در ونکور

مهاجرت به کانادا از طریق استانی یکی از راههای اخذ اقامت دائم کانادا می باشد.استانهای کانادا با توجه به شرایط و نیازهای خود برنامه های متنوعی را دارند.استان بریتیش کلمبیا نیز همانند دیگر استانها دارای برنامه مهاجرتی مختص خود می باشد. متقاضیان مهاجرت به بریتیش کلمبیا کانادا می بایست با توجه به شرایط خود مناسب ترین برنامه را برای درخواست مهاجرت و اقامت در این استان انتخاب نمایند. برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا BC PNP به متقاضیان مهاجرت به کانادا که دارای مهارت و سابقه مد نظر استان هستند این امکان را می دهد تا از طریق این برنامه استانی موفق به دریافت گواهی انتخاب استانی برتیش کلمبیا گردند و در نتیجه آن در مدت زمان کوتاه تری برای اقامت دائم اپلای نمایند. استان بریتیش کلمبیای کانادا، غربی ترین استان کانادا، سومین شهر بزرگ کانادا، ونکوور را در خودی جای داده است و یکی از متنوع ترین استان ها در سراسر کانادا محسوب می شود. اقتصاد بریتیش کلمبیا بر بخش قوی منابع طبیعی با تاکید بر جنگلداری و معدن تمرکز دارد. محیط طبیعی آن همراه با جنگل های بسیار گسترده و یک جو ساحلی منحصر به فرد به عنوان یکی از زیباترین های کانادا و در واقع کل جهان شناخته می شود.

مهاجرت به کاناد بریتیش کلمبیا

مهاجرت به کانادا بریتیش کلمبیا از طریق مهارت

شرایط مهاجرت به کانادا بریتیش کلمبیا

مهاجرت از طریق تخصص (اسکیل ورکر)

متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق اسکیل ورکر می بایست در مشاغل مورد نیاز بریتیش کلمبیا در گروه مدیران ، متخصصین، تكنولوژیست ها و تكنسین ها و كاركنان ماهری باشند که یك پیشنهاد كاری (جاب آفر)از سوی یك کارفرما در بریتیش کلمبیا داشته باشند د.

شرایط مهاجرت به کانادا بریتیش کلمبیا

مهاجرت از طریق تخصص در حوزه ی بهداشت و درمان

متقاضیان مهاجرت به بریتیش کلمبیا کانادا از این روش می بایست دارای یک پیشنهاد کار (جاب آفر) در مشاغل مورد نیاز بریتیش کلمبیا در حوزه بهداشت همانند پزشکان، پرستاران، پرستاران روانپزشکی باشند.

شرایط مهاجرت به کانادا بریتیش کلمبیا

مهاجرت به بریتیش کلمبیا گروه فارغ التحصیلان بین المللی

متقاضیان مهاجرت به بریتیش کلمبیا کانادا از طریق این روش می بایست از طریق یکی از دانشاهها و کالج های واجد الشرایط فارغ التحصیل شده و دارای یک پینهاد کار ( جاب آفر) از یک کارفرما در بریتیش کلمبیا باشند.

مهاجرت به کاناد بریتیش کلمبیا

مهاجرت به کانادا بریتیش کلمبیا از طریق کارآفرینی

شرایط مهاجرت به کانادا بریتیش کلمبیا

مهاجرت به کانادا بریتیش کلمبیا از طریق مهارتهای تجاری

متقاضیان مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا مدیران ارشد یا مالکان کسب و کاری هستند که قصد سرمایه گذاری در کسب و کارهای منتخب استان بریتیش کلمبیا را دارند.متقاضی می بایست 800 هزار دلار کانادا سرمایه داشته و حداقل 400 هزار دلار کانادا برای ایجاد یک کسب و کار سرمایه گذاری نمایدوهمچنین این متقاضیان می بایست ضمن داشتن حداقل مالکیت یک سوم کسب و کار نسبت به استخدام سه شهروند کانادایی نیز اقدام نماید.

شرایط مهاجرت به کانادا بریتیش کلمبیا

مهاجرت بریتیش کلمبیا از طریق تخصص پروژهای استراتژیك

متقاضیان این روش مهاجرتی استان بریتیش کلمبیا کانادا می توانند تا ضمن راه اندازی یک مجموعه تجاری 5 نفر از پرسنل کلیدی مدیریتی،حرفه ای و فنی مورد نظر خود را با هدف اقامت و زندگی در بریتیش کلمبیا را نیز با خود به این کشور بیاورند.این متقاضیان می بایست توانایی حداقل 500هزار دلار سرمایه گذاری در کسب و کار پیشنهادی را داشته و اقدام به استخدام 3 شهروند کانادایی نیز نمایند.

باتوجه به شرایط اولیه این برنامه های مهاجرتی که اکثرا نیاز به پیشنهاد کاری (جاب آفر) از یک کارفرمایی کانادایی می باشندو اخذ پیشنهاد کاری کاری دشوار می باشد متقاضیان مهاجرت به کانادا می توانند جهت تسهیل کردن روند اخذ اقامت دائم این کشور، با انتخاب گزینه ویزای تحصیلی و گذراندن یک دوره تحصیلی از طریق برنامه فارغ التحصیلان کانادا جهت اخذ اقامت دائم اقدام نمایند.

برنامه های مهاجرت به کانادا از طریق استان بریتیش کلمبیا ، در هر زمان می تواند تغییر و یا بسته شود .جهت ارزیابی و امکان سنجی شرایط مهاجرت استانی کانادا با مشاورین این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

گروه و کانال تلگرام راههای سریع مهاجرت به کاناداو اخذ اقامت دائم کانادا از طریق استان بریتیش کلمبیا گروه تلگرام ویزای کار کانادا،کانال تلگرام مهاجرت به کانادا از طریق استانی و سرمایه گذاری
مهاجرت بهبریتیش کلمبیا کانادا،برنامه استانی ،برنامه های اسکیل ورکر استانی
وکیل رسمی مهاجرت کانادا،مشاور رسمی
مهاجرت به کانادا،ویزای دانشجویی کانادا،پذیرش تحصیلی کانادا

مشاوره و راهنمایی

۰۹۰۲۹۱۹۱۸۳۰

86044362-86044786-
86044821

مهاجرت به استانهای کانادا

مطالب بیشتر مهاجرت کانادا

تبدیل clb به آیتلس کانادا تبدیل ilets به clb کانادا
ddd