شرایط و مدارک مورد نیاز ویزای کار کانادا

مدارک مورد نیاز کار در کانادا،کار در کانادا،اخذ ویزای کار کانادا

ویزای کار کانادا یکی از ویزای های پرطرفدار برای متقاضیان مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت کانادا می باشد.شرایط مطلوب زندگی و امکانات رفاهی ،وجود مراکز آموزشی مدرن، متقاضیان بسیاری را برای اخذ ویزای کار کانادا و در نهایت اخذ اقامت کانادا تشویق نموده است.اخذ ویزای کار کانادا شرایط خاص خود را دارد.شرایط ویزای کار کانادا با توجه به نوع آن متفاوت می باشد.

وکیل مهاجرتی ویزای کار کانادا

انواع ویزای کار کانادا

وضعیت و شرایط ویزای کار کانادا

ویزای کار کانادا Open Work Permit

وضعیت و شرایط ویزای کار کانادا

ویزای کار کانادا Job Offer

وکیل مهاجرتی ویزای کار کانادا

ویزای کار کانادا Open Work Permit

در این مدل ویزای کار کانادا به متقاضیان اجازه داد می شود برای هر کارفرمایی در کانادا مشغول به کار شوند. شرایط ویزای کار کانادا برای متقاضیان زیر امکانپذیر می باشد.

وضعیت و شرایط ویزای کار کانادا

همسران دانشجویان کانادا

وضعیت و شرایط ویزای کار کانادا

دانشجویان کانادا پس از اتمام دوره تحصیلی

وضعیت و شرایط ویزای کار کانادا

اعضای وابسته به خانواده متقاضیان اقامت دائم

این نوع ویزای کار کانادا یکی از بهترین گزینه های افراد متاهل می باشند. افراد متاهل که امتیاز لازم برای برنامه های مهاجرتی را ندارند با اخذ ویزای تحصیلی کانادا برای یکی از اعضای خانواده می توانند موفق یه اخذ ویزای کار کانادا برای دیگر عضو خانواده شوند.

افراد متاهل در صورت اخذ پذیرش تحصیلی می توانند از طریق دو گزینه زیر اقدام به اخذ اقامت دائم کانادا را نمایند.

وکیل مهاجرتی ویزای کار کانادا

اقامت کانادا از طریق تجربه و سابقه کار کانادایی

همسر دانشجویان کانادا که با ویزای کار مشغول به فعالیت در این کشور می باشند می توانند پس از یکسال کار در کانادا از طریق برنامه مهاجرتی Canada Exprience Class جهت اخذ اقامت دائم برای خود و خانواده همراه اقدام نمایند

همچنین متقاضیان ویزای دانشجویی کانادا نیز،پس از اتمام دوره تحصیلی می توانند درخواست ویزای کار Post-graduation work permit -PGWP نموده و پس از یکسال کار در کانادا از طریق همین برنامه درخواست اقامت نمایند.

وکیل مهاجرتی ویزای کار کانادا

اقامت دائم کانادا از طریق برنامه فارغ التحصیلان کانادا

دانشجویان کانادا می توانند پس از اتمام دوره تحصیلی از طریق برخی از برنامه های مهاجرتی اقدام به درخواست اقامت دائم کانادا نمایند. برنامه مهاجرتی PEQ کانادا و همچنین برنامه مهاجرتی Masters Graduate Stream از نمونه برنامه های مهاجرتی در این خصوص می باشند.

وکیل مهاجرتی ویزای کار کانادا

اقامت دائم کانادا از طریق برنامه فدرال اسکیل ورکر

دانشجویان و افرادیکه با ویزای کار در کانادا مشغول به فغالیت می باشند با کسب امتیازی که تجصیل در کانادا و کار در کانادا در برنامه مهاجرتی اسکیل درکر فدرال دارد می توانند از این طریق نیز برای اخذ اقامت دائم کانادا اقدام نمایند. . جزئیات برنامه مهاجرت به کانادا از فدرال

وکیل مهاجرای ویزای کار کانادا

ویزای کار کانادا Job Offer

در این نوع ویزای کار کانادا متقاضی می بایست اقدام به اخذ پیشنهاد کاری (جاب آفر) از یک کارفرمای کانادایی نماید.کار فرمایان و شرکتهای کانادایی برای ارائه پیشنهاد کاری برای نیروهای خارجی می بایست جهت اخذ کد LMIA و تاییدیه اداره کار کانادا این خصوص اقدام نمایند.یکی از مدارک مورد نیاز برای این کارفرمایان اثبات عدم وجود نیروی درخواستی در کانادا می باشد .متقاضیان ویزای کار در این روش در صورتیکه موفق به اخذ ویزای کار شوند می توانند برای اقامت دائم کانادا اقدام نمایند.

فرصت استثنایی ویزای کار کانادا :

استان نیوبرانزویک اقدام به ارائه جاب آفر برای برخی تخصص و رشته های مورد نیاز این استان نموده است..متقاضیانی که موفق به دریافت پیشنهاد کاری از این کارفرماها شوند در کمترین زمامن ممکن ویزای کار کانادا دریافت می نمایند. لینک اطلاعات جاب آفر برای رشته ها و تخصص های مورد نیاز.

در صورتیکه متقاضی مهاجرت به کانادا هستید با مشاورین ما در تماس باشید

در صورتیکه شرایط فوق را ندارید می توانید شرایط برنامه های مهاجرتی زیر را بررسی نمایید.

مهاجرت به کانادا از طریق کار و تخصص مهاجرت به کانادااز طریق ویزای کار

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ویزای کار کانادا با مشاورین این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

گروه و کانال تلگرام ویزای کار کانادا گروه تلگرام ویزای کار کانادا،کانال تلگرام ویزای کار کانادا،وکیل مهاجرتی ویزای کار کانادا
وکیل رسمی مهاجرت کانادا،مشاور رسمی
مهاجرت به کانادا،ویزای دانشجویی کانادا،پذیرش تحصیلی کانادا

مشاوره و راهنمایی

۰۹۰۲۹۱۹۱۸۳۰

86044362-86044786-
86044821

مهاجرت به استانهای کانادا

مطالب بیشتر مهاجرت کانادا

تبدیل clb به آیتلس کانادا تبدیل ilets به clb کانادا
ddd