مهاجرت کانادا از طریق ساسکاچوان

مهاجرت کانادا از طریق ساسکاچوان

مهاجرت کانادا از طریق برنامه های مهاجرتی استانی یکی از راههای اخذ اقامت دائم کانادا می باشد.ایالت ساسکاچوان کانادا نیز با توجه به برنامه های مهاجرتی مختلف مورد توجه متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق ساسکاچوان شده است .یک از برنامه های جذاب برای متقاضیان اخد اقامت کانادا از طریق ساسکاچوان ،برنامه اسکیل ورکر ساسکاچوان می باشد . متقاضیانی که شغل آنها در لیست مشاغل ساسکاچوان باشد می توانند از این طریق برای مهاجرت کانادا اقدام نمایند.

مهاجرت کانادا از طریق ساسکاچوان

برنامه مهاجرت کانادا از طریق برنامه اسگیل ورکر ساسکاچوان

این برنامه مهاجرت کانادا از طریق ایالت ساسکاچوان را می توان از طریق سیستم Express Entry و یا سیستم OID اقدام نمود . کسانیکه امتیاز برنامه اکسپرس اینتری را دارند می توانند از این طریق و کسانی که در سیستم امتیازی اکسپرس اینتری امتیاز کم دارند می توانند از طریق سیستم OID اقدام نمایند.این برنامه مهاجرتی نیاز به پیشنهادکار نداشته و از جمله برنامه های جذاب متقاضیان مهاجرت کانادا می باشد.

مهاجرت کانادا از طریق ساسکاچوان

مهاجرت کانادا از طریق برنامه تجربه کاری ساسکاچوان

مهاجرت کانادا از طریق برنامه تجربه کاری ساسکاچوان مختص متقاضیانی ست که در ساسکاچوان زندپی و کار می نمایند. متقاضیان این برنامه مهاجرتی در صورتیکه شش ماه در این استان کار کرده باشند می توانند از طریق این برنامه برای اخذ اقامت دائم کانادا اقدام نمایند. همچنین متقاضیانی که در مشاغل مرتبط با سلامت ،بهداشت،هتلداری،و یا در حوزه حمل و نقل در یکی از شرکتهای معتبر حمل و نقل در ساسکاچوان مشغول به کار باشند می توانند از طریق این برنامه مهاجرتی اقدام نمایند .

مهاجرت کانادا از طریق ساسکاچوان

برنامه مهاجرت کانادا از طریق تحصیل در ساسکاچوان

دانشجوانی که درکانادا تحصیل کرده و فارغ التحصیل شده اند در صورتیکه حداقل 24 ماه قبل از اپلای برای این برنامه بمدت 6 ماه دز این استان کار کرده باشند می توانند از طریق این برنامه مهاجرتی برای اخذ اقامت دائم کانادااقدام نمایند.

مهاجرت کانادا از طریق ساسکاچوان

مهاجرت کانادا از طریق کارآفرینی و مزرعه داران

سرمایه گذارانی که توانایی سرمایه پذاری قابل توجه در کشاورزی دارند م تمایل به زندگی در این استان را داشته باشند می توانند از یرق این ایالت برای اخذ اقامت دائم کانادا اقدام نمایند.

باتوجه به شرایط اولیه این برنامه های مهاجرتی که اکثرا نیاز به پیشنهاد کاری (جاب آفر) از یک کارفرمایی کانادایی می باشندو اخذ پیشنهاد کاری کاری دشوار می باشد متقاضیان مهاجرت به کانادا می توانند جهت تسهیل کردن روند اخذ اقامت دائم این کشور، با انتخاب گزینه ویزای تحصیلی و گذراندن یک دوره تحصیلی از طریق برنامه فارغ التحصیلان کانادا جهت اخذ اقامت دائم اقدام نمایند.

برنامه های مهاجرت به کانادا از طریق استان ساسکاچوان ، در هر زمان می تواند تغییر و یا بسته شود .جهت ارزیابی و امکان سنجی شرایط مهاجرت استانی کانادا با مشاورین این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

گروه و کانال تلگرام راههای سریع مهاجرت به کاناداو اخذ اقامت دائم کانادا از طریق استان ساسکاچوان گروه تلگرام ویزای کار کانادا،کانال تلگرام مهاجرت به کانادا از طریق استانی و سرمایه گذاری
مهاجرت کانادا ساسکاچوان،برنامه استانی ،برنامه های اسکیل ورکر استانی
وکیل رسمی مهاجرت کانادا،مشاور رسمی
مهاجرت به کانادا،ویزای دانشجویی کانادا،پذیرش تحصیلی کانادا

مشاوره و راهنمایی

۰۹۰۲۹۱۹۱۸۳۰

86044362-86044786-
86044821

مهاجرت به استانهای کانادا

مطالب بیشتر مهاجرت کانادا

تبدیل clb به آیتلس کانادا تبدیل ilets به clb کانادا
ddd