ویزای تحصیلی اروپا ،تحصیل در بلاروس

ویزای تحصییلی اروپا،تحصیل در بلاروس ،ویزای دانشجویی بلاروس

ویزای تحصیلی اروپا و ادامه تحصیل در کشورهای اروپایی یکی از انتخاب های متقاضیان ویزای دانشجویی دانشگاههای بین المللی می باشد.از این رو تحصیل در بلاروس با توجه به عدم نیاز به آزمون های دشوار ورودی دانشگاههای بین المللی یکی از مقاصد متقاضیان ویزای تحصیلی می باشد. ورود به بلاروس از طریق تحصیل و اخذ ویزای تحصیلی برای افراد شرایطی را فراهم می کند که شخص بتواند در حین تحصیل اقامت تحصیلی بلاروس را داشته باشد و در صورت حائز شرایط بودن بتواند تابعیت بلاروس را تحصیل کند. کشور بلاروس واقع شده در شرق اروپا و در همسایگی کشورهای روسیه، لهستان، اکراین و لتونی است. در واقع میتوان این کشور اروپایی ترین بخش شوروی سابق دانست. پایتخت کشور بلاروس شهر زیبای مینسک است که از سال 1919 تا به امروز یعنی به مدت 950 سال پایتخت این کشور می باشد. شهرهای مهم دیگر کشور بلاروس اسلونیم، اورشا، موگیلو، اسمارهون، بابرویسک و … است. بلاروس یکی از کشورهای امن،منظم و آرام می باشد و با توجه به هزینه های معقول دانشگاههای این کشور یکی از کشورهای جداب برای متقاضیان تحصیل در کشورهای اروپایی می باشد.

 تحصیل در بلاروس

تحصیل در اروپا : تحصیل در بلاروس مقطع کارشناسی

تحصیل در بلاروس در مقطع کارشناسی نیازمند گذراندن دوره های 9 ماهه پاتفک را بگذراند. دروسی که در این دوره تدریس می شود شامل زبان و دروس زیست, فیزیک, ریاضی, شیمی و … است. این دروس با توجه به رشته ای که فرد در برای مقطع کارشناسی انتخاب کرده است تعیین می شوند. این دروس در سطح دبیرستان تدریس می شوند و فرد را برای ورود به دانشگاه آماده می نماید. در واقع دوره پاتفک معادل پیش دانشگاهی در نظام آموزشی ایران است.طول دوره کارشناسی در کشور بلاروس 4 سال است. هزینه تحصیل در بلاروس در مقطع کارشناسی حدودا 4000 تا 4500 دلار در سال است و هزینه زندگی در حدود 450 تا 500 دلار در ماه شامل هزینه شامل خوابگاه, خورد و خوراک, رفت و آمد می باشد.

 تحصیل در بلاروس

ادامه تحصیل در اروپا:تحصیل در بلاروس مقطع کارشناسی ارشد

ادامه تحصیل در بلاروس در مقطعکارشناسی ارشد نیازمند گذراندن دوره پاتفک دارد. با این تفاوت که در طول دوره پاتفک فقط به خواندن زبان می پردازد و به این طریق برای ورود به دانشگاه آماده می شود.طول دوره کارشناسی ارشد برای دانشجویان خارجی 2 سال است. اگر شما دوره کارشناسی خود را در این کشور گذرانده باشید طول این دوره برای شما کوتاه تر خواهد بود. دوره کارشناسی ارشد در بلاروس با گذراندن امتحانات پایان ترم و دفاع از پایان نامه با پایان می رسد.هزینه تحصیل برای این مقطع در حدود 4500 تا 5000 دلار در سال است

 تحصیل در بلاروس

ادامه تحصیل در اروپا : تحصیل در مقطع دکترا

ادامه تحصیل در بلاروس در مقطع دکترا 3 سال می باشد. تحصیل در بلاروس در این مقطع بیشتر به صورت پژوهش و تحقیق است وفرد دروس کمی را میگذراند. این دوره با قبولی در امتحانات دروس نظری و پس از ارائه تز دکتری و دفاع از آن به پایان میرسد . هزینه تحصیل در این دوره 4500 تا 5000 دلار در سال می باشد.

 تحصیل در بلاروس

ویزای تحصیلی اروپا :مزایای ویزای تحصیلی بلاروس

ویزای تحصیلی اروپا

زندگی و تحصیل در کشوری بسیار امن در اروپا

ویزای تحصیلی اروپا

هزینه مناسب دانشگاه ها و هزینه زندگی نسبت به دیگر کشورهای اروپایی

ویزای تحصیلی اروپا

عدم نیاز به ارائه مدرک زبان

ویزای تحصیلی اروپا

پذیرش بدون نیاز به آزمون ورودی

ویزای تحصیلی اروپا

عدم نیاز به مدرک پیش دانشگاهی

ویزای تحصیلی اروپا

وجود خوابگاههای مناسب دانشجویی

ویزای تحصیلی اروپا

کیفیت بالای آموزش

ویزای تحصیلی اروپا

اعتبار دانشگاههای این کشور

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ویزای تحصیلی اروپا با مشاورین این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

گروه و کانال تلگرام پذیرش ویزای تحصیلی اروپا ،ویزای دانشجویی کانادا پذیرش تحصیلی،وکیل مهاجرتی رسمی،وکیل رسمی ویزای تحصیلی،ویزای دانشجویی
وکیل رسمی امور مهاجرت
پذیرش تحصیلی،ویزای تحصیلی
ddd