تحصیل در هلند در مقاطع مختلف کارشناسی،ارشد و دکترا

بورسیه تحصیلی هلند،مدارک لازم برای ویزای دانشجویی هلند،دانشگاه دلفت

تحصیل در هلند با توجه به کیفیت آموزشی دانشگاههای این کشور و وجود دانشگاههای بین المللی معتبر و در برخی موارد امکان اخذ بورسیه تحصیلی هلند و یا تحصیل رایگان در هلند دانشجویان بسیاری را جذب این کشور نموده است. شروع سال تحصیل در هلند معمولاً از اوایل سپتامبر می باشد البته دانشجویان جهت اخذ پذیرش از دانشگاه های هلند می بایست از چند ماه قبل اقدام به تحویل مدارک و ثبت نام در دانشگاه مورد نظر کنند. هلند از جمله کشورهای عضو شینگن و پیشرفته در زمینه های کشاورزی ، صنعت و توریسم می باشد که پایتخت آن شهر آمستردام و واحد پول آن یورو می باشد. علاقه مندان مهاجرت به هلند و ادامه تحصیل در هلند این امکان را دارند که از زمان اتمام تحصیلاتشان به مدت یک سال شغل مناسبی پیدا کنند. سپس می توانند به مدت طولانی تر یا حتی به طور دائم در کشور هلند اقامت داشته باشند.

مزایای تحصیل در هلند

تحصیل در هلند در مقطع لیسانس یا کارشناسی

یکی از شرایط اعزام دانشجو و تحصیل در هلند در مقطع کارشناسی ، داشتن مدرک دیپلم می باشد. همچنین دانشجویان می بایست حداقل مدرک ایلتس 6 را داشته باشند . تحصیل در هلند در مقطع لیسانس 4 سال می باشد و زبان تدریس در این دوره زبان آلمانی است به همین دلیل متقاضیان باید برای اخذ پذیرش از دانشگاه ها در هلند مدرک B1 یا B2 زبان آلمانی را داشته باشند. شهریه دانشگاه ها در مقطع لیسانس سالیانه حدود 7000 تا 11000 یورو می باشند. دانشجویان در مقطع لیسانس میتوانند 10 ساعت در هفته را مشغول کار شوند. حقوق این افراد در هفته چیزی حدود 80 تا 100 یورو میباشد.

مزایای تحصیل در هلند

تحصیل در هلند مقطع کارشناسی ارشد و دکترا

دانشجویان متقاضی ویزای دانشجویی هلند می توانند دوره فوق لیسانس خود را در کمتر از 2 سال به پایان برسانند. شهریه دانشگاه ها در مقطع فوق لیسانس سالانه مبلغی حدود 11000 تا 15000 می باشد. دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد هلند می توانند 20 ساعت در هفته کار نمایند که حقوق آنها در هفته حدود 160 تا 200 یورو می باشد. تحصیل در هلند در مقطع دکترا 4 سال به طول می انجامد که دانشجویان این دوره تحصیلی می تواننداز بورسیه تحصیلی هلند استفاده نمایند و یا خودشان شهریه دانشگاه را پرداخت کنند. دانشجویانی که موفق به اخذ بورسیه تحصیلی مقطع دکترا در هلند می شوند ، در ماه مبلغی حدود 2000 دلار حقوق دریافت میکنند به همین دلیل رقابت برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های در هلند همراه با بورسیه تحصیلی بسیار زیاد است. کسانی که داوطلب اخذ بورسیه تحصیلی مقطع دکترا هستند باید مدرک لیسانس و فوق لیسانس خود را از دانشگاه های معتبر داشته باشند. علاوه بر آن باید مدرک زبان آیلتس 6.5 و مقالات بین المللی را داشته باشند . همچنین داوطلبین اخذ بورسیه تحصیلی می بایست یک استاد مشاور برای پشتیبانی تز دکترای خود داشته باشند. دانشجویانی که همه و یا اغلب این شرایط را داشته باشند شانس بیشتری برای اخذ بورسیه تحصیلی مقطع دکترا در دانشگاه های هلند را دارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ویزای دانشجویی و اخذ پذیرش تحصیلی با مشاورین این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

گروه و کانال تلگرام پذیرش تحصیلی ویزای دانشجویی و اعزام دانشجو کانادا پذیرش تحصیلی،وکیل مهاجرتی رسمی،وکیل رسمی ویزای تحصیلی،ویزای دانشجویی
وکیل رسمی امور مهاجرت
پذیرش تحصیلی،ویزای تحصیلی
ddd