تحصیل در قبرس

تحصیل در قبرس،ویزای دانشجویی قبرس

تحصیل در قبرس به دلیل سیستم دانشگاهی منسجم و معتبر و وجود کالج ها و دانشگاه های با استاندارد بالا یکی دیگر از مقاصد متقاضیان پذیرش تحصیلی در دانشگاههای خارجی و ویزای دانشجویی می باشد. بسیاری از اهالی اروپا و خاورمیانه، قبرس را برای ادامه تحصیل فرزندانشان انتخاب می کنند. تحصیل در قبرس به دلیل امنیت بالا شرایط مناسب و مطلوب اجتماعی ،محیط آرام و هزینه های زندگی مناسب محل امنی برای ادامه تحصیل جوانان می باشد. ارتباط دانشگاههای قبرس با دانشگاه های مختلف در سراسر دنیا و مدارک معتبر آنها انتقال دانشجویان را نیز به سایر دانشگاههای اروپا و آمریکا میسر میسازد.در طی یک ده اخیر تعداد دانشجویان و متقاضیان تحصیل در فبرس به سرعت رو به افزایش بوده است.

تحصیل درقبرس مقطع کارشناسی

متقاضیان تحصیل در قبرس در مقطع کارشناسی برای اخذ پذیرش تحصیلی قبرس باید مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی داشته باشند و نیازی به ارائه مدرک زبان نیست و متقاضیانی که دانش زبان انگلیسی لازم برای رشته ای که پذیرش گرفته اند را ندارند می توانند ابتدا در دوره های زبان که در قبرس برگزار می شود شرکت کنند و پس از کسب حدنصاب لازم دوره اصلی خود را شروع نمایند.

تحصیل درقبرس مقطع کارشناسی ارشد

تحصیل در دوره کارشناسی ارشد یا فوق لیسانس در قبرس دوساله میباشد دانشگاههای قبرس دوره فوق لیسانس را به دو صورت با پایان نامه(تز) و بدون تز ارائه میدهند. متقاضیان تحصیل در فبرس در مقطع کارشناسی ارشد ، اجازه کار در دانشگاه بعنوان کمک استاد و یا در بخشهای دیگر دانشگاه را دارند .دانشجویان و متقاضیان تحصیل در قبرس در این مقطع اجازه بیست ساعت کار در هفته خارج از محیط دانشگاه را نیز دارند.

تحصیل درقبرس مقطع دکترا

پذیرش تحصیلی فبرس در مقطع دکترا نیاز به داشتن مدارک تحصیلی کارشناسی ارشد در رشته ی مربوطه دارند. دکترا در دانشگاه های دولتی بیشتر رایج است و معمولاٌ سه سال طول می کشد و شامل آموزش تئوری و پایان نامه می باشد.

مدارک و مراحل پذیرش تحصیلی و ویزای دانشجویی فبرس

تکمیل فرم تقاضای تحصیل در دانشگاه مورد نظر

پرداخت هزینه بررسی پرونده پذیرش دانشجویی (این مبلغ غیر قابل برگشت است)

چهار قطعه عکس(سایز عکس پاسپورت)

مدارک تحصیلی و ریز نمرات (ترجمه دارالترجمه رسمی و مهر وزارت امورخارجه و سفارت قبرس)

برگه غدم سوپیشینه

تمکن مالی و یا ساپورت محضری مالی (از طرق پدر و مادر)

تست پزشکی

حواله تمام یا یک ترم از شهریه دانشگاه

مصاحبه در سفارت

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ویزای دانشجویی و اخذ پذیرش تحصیلی با مشاورین این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

گروه و کانال تلگرام پذیرش تحصیلی ویزای دانشجویی کانادا پذیرش تحصیلی،وکیل مهاجرتی رسمی،وکیل رسمی ویزای تحصیلی،ویزای دانشجویی
وکیل رسمی امور مهاجرت
پذیرش تحصیلی،ویزای تحصیلی
ddd