مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل در استان انتاریو

مهاجرت به کانادا از طریق تحصیلی،اقامت دائم کانادا پس از تحصیل در انتاریو،اقامت تحصیلی کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل یکی از انتخاب های متقاضیان اخذ اقامت دائم کانادا می باشد.با توجه به تغییر برنامه های مهاجرتی و سخت تر شدن روند برنامه های اسکیل ورکر و اقدام برای اخذ اقامت دائم کانادا از خارج از خاک این کشور یکی از راههای مهاجرت به این کشور و کسب شرایط اقامت کانادا اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاههای این کشور و اقدام برای ویزای تحصیلی کانادا می باشد.وجود برنامه های متعدد اقامتی برای فارغ التحصیلان دانشگاههای کانادا و کوتاه بودن پروسه بررسی پرونده های تحصیلی کانادا از دلایل جذابیت انتخاب این روش برای متقاضیان مهاجرت به کانادا می باشد.یکی از برنامه های مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل ،برنامه فارغ التحصیلان دانشگاههای انتاریو در مقطع کارشناسی ارشد ( فوق لیسانس ) Ontario Masters Graduate Stream می باشد.تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در انتاریو شرایط اخذ اقامت دائم کانادا بعذ از تحصیل را برای دانشجویان دانشگاههای این استان مهیا می سازد.

مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل در انتاریو در مقطع فوق لیسانس

متقاضیان اخذ اقامت دائم کانادا و مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل در انتاریو در مقطع کارشناسی باید شرایط زیر را داشته باشند:

اخذ مدرک کارشناسی ارشد از یکی از دانشگاههای مورد تایید در انتاریو لیست دانشگاههای مورد تایید

داشتن مدرک آیلتس حداقل نمره 6 (CLB) و یا معادل آن در زبان فرانسه جدول امتیاز زبان

متقاضی باید با ارائه مستندات نشان دهد حداقل یکسال در دو سال گذشته در استان انتاریو اقامت داشته است

داشتن حداقل تمکن مالی مورد نیاز با توجه به تعداد اعضای خانواده جدول مقدار تمکن مالی موردنیاز

متقاضیان مهاجرت از طریق برنامه فارغ التحصیلان انتاریو می بایست قصد زندگی در این استان را داشته باشند.

متقاضی می بایست در زمان درخواست و اقدام برای برنامه مهاجرتی فارغ التحصیلان انتاریو با وضعیت ویزاهای قانونی از قبیل : ویزای کار،ویزای تحصیلی ،ویزای توریستی در این استان اقامت داشته باشد. در صورتیکه متقاضی برنامه مهاجرت از طریق تحصیل در کانادا ولی خارج از استان انتاریو زندگی می کند شرایط لازم برای اقدام برای این برنامه مهاجرتی را ندارد.

متقاضیان اقامت دائم بعد از تحصیل در انتاریو می بایست بیشتر از دوسال از تاریخ اخذ مدرک کارشناسی ارشد آنها سپری نشده باشد.

دانشجویان بین المللی متقاضی این برنامه مهاجرتی تحصیلی در صورتیکه کمک مالی و یا بورسیه تحصیلی جهت تحصیل در این دوره دریافت نموده اند و در این خصوص تعهد به انجام وظایفی دارند تا مادامی که تعهد خود را انجام نداده اند نمی توانند از طریق این برنامه مهاجرتی تحصیلی اقدام نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص برنامه مهاجرت از طریق تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد انتاریو با مشاورین این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

گروه و کانال تلگرام مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل کارشناسی ارشد کانال تلگرام تحصیل  در کانادا،
																						  گروه تلگرام ویزای دانشجویی کانادا
وکیل مشاور رسمی مهاجرت کانادا
پذیرش تحصیلی،ویزای تحصیلی

تحصیل در دانشگاههای کانادا

ddd