پذیرش تحصیلی و دانشجویی فرانسه

پذیرش تحصیلی فرانسه،ویزای دانشجویی فرانسه

اخذ پذیرش تحصیلی و دانشجویی فرانسه یکی از انتخاب های متقاضیان تحصیل در دانشگاههای معتبر می باشد .شرایط پذیرش دانشجویی فرانسه، مدارک مورد نیاز تحصیل در فرانسه ،ویزای تحصیلی فرانسه ،مدت زمان تحصیل در فرانسه با توجه به ملیت متقاضی متفاوت می باشد.ویزای دانشجویی و تحصیل در فرانسه شامل انواع ویزای دانشجویی اقامت کوتاه مدت شنگن ،ویزای شرکت در آزمون ورودی موسسات عالی فرانسه، ویزای اقامت بلند مدت موقت فرانسه(کمتر از شش ماه)،ویزای اقامت طولانی مدت (بیشتر از شش ماه)می باشد.

ویزای دانشجویی اقامت کوتاه مدت( شنگن )

در صورتیکه دوره تحصیلی شما در فرانسه بسیار کوتاه مدت و کمتر از سه ماه می باشد ،می توانید بر اساس ویزای دانشجویی کوتاه مدت فرانسه بدون نیاز به ویزای اقامت ،تحصیل کنید. این گزینه مناسب متقاضیانی ست که در دوره های زبان و یا دیگر دوره های کوتاه مدت ثبت نام می کنند، .این ویزای دانشجویی فرانسه قابل تمدید نیست.

ویزا برای امتحانات ورودی

درصورتیکه متقاصی قصد شرکت در یک یا چندامتحان ورود به دانشگاه های فرانسه را داشته باشد، می تواند این ویزای تحصیلی رادرخواست نماید. در این مدل ویزا در صورتیکه متقاضی امتحان خود را با موفقیت پاس نماید می تواند یک مجوز اقامت قابل تمدید، یک ساله درخواست نماید.

ویزای موقت بلند مدت فرانسه

در صورتیکه متقاضی قصد تحصیل در دوره های کوتاه مدت شش ماهه فرانسه را دارد می تواند با این ویزای دانشجویی موقت جهت تحصیل در فرانسه اقدام نماید.متقاضیان این ویزای دانشجویی فرانسه نیازی ندارند جداگانه برای مجوز اقامت درخواست نمایند.

ویزای طولانی مدت فرانسه

در صورتیکه متقاضی تحصیل در فرانسه در دوره های بیش از شش ماه می باشید این ویزا به عنوان ویزای طولانی مدت (VLT-TS) شناخته می شود. ویزای طولانی مدت فرانسه به متقاضی اجازه می دهد بیشتر از شش ماه در فرانسه تحصیل نماید . این ویزا به عنوان مجوز اقامت عمل می کند و تا طول مدت تحصیل متقاضی اعتبار دارد .ویزای تحصیلی بلند مدت فرانسه معمولا سه سال برای مقطع کارشناسی ،دو سال برای مقطع کارشناسی ارشد و چهار سال برای مقطع دکترا می باشد.

مدارک اخذ پذیرش دانشجویی فرانسه

مدرک زبان فرانسه TCF, DELF, DALF

انگیزه نامه Letter de motivation

رزومه متقاضی تحصیل در فرانسه CV

مدرک تحصیل و ریز نمرات متقاضی تحصیل در فرانسه

توصیه نامه

جهت مقطع دکترا پروژه تحقیقی یا پروپوزال

مدارک فوق می بایست به زبان فرانسه باشد.توصیه نامه به زبان انگلیسی نیز قابل قبول می باشد.

مدارک لازم جهت اخذ ویزای تحصیلی فرانسه

تکمیل و امضای فرمهای ویزای بلند مدت

رزومه متقاضی ویزای تحصیلی

پنج قطعه عکس جدید متقاضی ( بدون روتوش)

کپی اخرین مدرک تحصیلی و ترجمه فرانسه مدرک

ترجمه شناسنامه و کپی برابر اصل شناسنامه فارسی

کپی گواهی ثبت نام دانشگاه فرانسه

تمکن مالی متقاضی ویزای دانشجویی فرانسه

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ویزای دانشجویی و اخذ پذیرش تحصیلی با مشاورین این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

گروه و کانال تلگرام پذیرش تحصیلی ویزای دانشجویی کانادا پذیرش تحصیلی،وکیل مهاجرتی رسمی،وکیل رسمی ویزای تحصیلی،ویزای دانشجویی
وکیل رسمی امور مهاجرت
پذیرش تحصیلی،ویزای تحصیلی
ddd