ویزای دانشجویی و پذیرش تحصیلی روسیه

ویزای دانشجویی روسیه،پذیرش تحصیلی،تحصیل در روسیه

با توجه به پیشرفت های علمی دانشگاههای روسیه در دوره های اخیر ،اخذ ویزای دانشجویی روسیه یکی از درخواست های متقاضیان پذیرش تحصیلی دانشگاههای بین المللی می باشد.با توجه به امکانات فوق العاده موجود در دانشگاههای روسیه و ارتقاع سطح علمی این دانشگاهها ،متقاضیان زیادی جذب این مراکز آموزشی گشته و سالیانه ویزای دانشجویی و پذیرش تحصیلی زیادی صادر می گردد. فرایند اخذ ویزای دانشجویی روسیه چهار ماه طول خواهد کشید و دانشجویان متقاضی تحصیل در دانشگاههای این کشور در کمترین زمان می توانند موفق به ادامه تحصیل در این مراکز آموزشی گردند.

پذیرش تحصیلی روسیه

ترجمه آخرین مدرک تحصیلی و ریز نمرات(بهمراه مهر وزارت امور خارجه و دادگستری)

پاسپورت معتبر (حداقل برای یک دوره یکساله)

گواهی پزشکی (تایید سلامت جسمامی و روانی و همچنین تست ایدز)

ترجیحا" داشتن مدرک زبان

انگیزه نامه (برای مقاطع دکترا)

ویزای دانشجویی روسیه

ترجمه مدارک به زبان روسی

تکمبل فرم روادید

یک قطعه عکس جدید

اصل کارت ملی و شناسنامه و ترچمه آن ( بهمراه مهر وزارت امورخارجه و دادگستری)

اصل پرداخت شهریه دانشگاه

اصل دعوتنامه دانشگاه

بیمه مسافرت پزشکی

هزینه تحصیل در روسیه

هزینه تحصیل در روسیه در رشته های مهندسی و غیر پزشکی حدودا" از 4000 تا 6000 دلار و هزینه تحصیل در رشته های پزشکی در روسیه در دانشگاههای دولتی روسیه به صورت میانگین حدودا" از 5000 تا 7000 دلار در سال می باشد همچنین هزینه تحصیل در روسیه در دانشگاههای خصوصی 11.000 تا 14.000 دلار در سال است. هزینه زندگی در روسیه برای یک دانشجو شامل اسکان، خورد و خوراک، رفت و آمد در حدود 6000 تا 7000 دلار در سال می باشد. همچنین دانشجویان خارجی اجازه کار در هنگام تحصیل در روسیه را دارند. این مجوز کار برای دانشجویان مقطع کارشناسی ،10 ساعت در هفته و برای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد،20 ساعت در هفته می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ویزای دانشجویی و اخذ پذیرش تحصیلی با مشاورین این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

گروه و کانال تلگرام پذیرش تحصیلی ویزای دانشجویی کانادا پذیرش تحصیلی،وکیل مهاجرتی رسمی،وکیل رسمی ویزای تحصیلی،ویزای دانشجویی

وکیل رسمی امور مهاجرت
پذیرش تحصیلی،ویزای تحصیلی
ddd