شرایط تحصیل در نروژ

تحصیل در نروژ بدون مدرک زبان

تحصیل در نروژ بدون مدرک زبان یکی از راههای ورود به اروپا می باشد.متقاضیانی که شرایط تحصیل در نروژ را داشته باشند می توانند از برای اخذ پذیرش تحصیلی دانشگاههای این گشور اقدام نمایند.

تحصیل در نروژ به دو زبان نروژی و انگلیسی امکانپذیر است.یکی از شرایط تحصیل در دانشگاههای نروژ داشتن آیلتس و یا تافل می باشد.متقاضیان تحصیل در نروژ می توانند زبان نروژی را بصورت رایگان آموزش ببینند.

تحصیل در نروژ بدون مدرک زبان

شرایط تحصیل در نروژ مقطع کارشناسی

تحصیل در نروژ برای مقطع گارشناسی با داشتن مدرک زبان انگلیسی ویا نروژی امکانپذیر می باشد. دانشگاههای این کشور با توجه به رشته و دانشگاه هر کدام مدرک زبان تافل 500 (یا مدرک تافل 60 اینترنتی ) و یا مدرک آیلتس 5 را می پذیرند.متقاضیان تحصیل در نروژ می بایست دوره متوسطه خود را به پایان رساند و حداقل یکسال تحصیلات دانشگاهی و یا 11سال تحصیل در دوره متوسطه و دوسال در دانشگاه داشته باشند. ممکن از برخی از دانشگاهها از دانشجو درخواست به گذراندن یکسال زبان نروژی بصورت رایگان نمایند.دانشجویان دانشگاههای نروژ مجوز 20 ساعت کار در هفته را دارند.

تحصیل در نروژ بدون مدرک زبان

شرایط تحصیل در نروژ مقطع ارشد

تحصیل در نروژ برای مقطغ ارشد به دوزبان انگلیسی و نروژی امکانپذیر است.متقاضیان تحصیل در مقطع ارشد می بایست آیلتس آکادمیک 5.5 و یا تافل 525 یا 550 و یا(تافل 72 تا 80 اینترنتی) داشته باشند. ممکن است با توجه به رشته و دانشگاه از دانشجو درخواست به گذراندن یک دوره یکساله زبان نروژی بصورت رایگان گردد.دانشجویان این مقطع تحصیلی اجازه 20 ساعت کار در هفته را دارند. تحصیل در مقطع ارشد در نروژ 2 سال می باشد.

تحصیل در نروژ بدون مدرک زبان

شرایط تحصیل در نروژ مقطع دکترا

تحصیل در مقطع دکترا در دانشگاههای نروژ در اکثر رشته ها به زبان انگلیسی مهیا می باشد. متقاضیان تحصیل در این مقطع تحصیلی می بایست آیلتس آکادمیک 7 داشته باشند. تحصیل در نروژ مقطع دکترا بهمراه کمک هزینه تحصیلی و بورس نیز امکانپذیر می باشد.امکان درخواست برای تحصیل در این مقطع بصورت مستقیم ممکن نبوده و متقاضیان می بایست مقطع ارشد را در دانشگاههای این کشور تحصیل نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ویزای دانشجویی و اخذ پذیرش تحصیلی با مشاورین این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

گروه و کانال تلگرام پذیرش تحصیلی ویزای دانشجویی کانادا پذیرش تحصیلی،وکیل مهاجرتی رسمی،وکیل رسمی ویزای تحصیلی،ویزای دانشجویی
وکیل رسمی امور مهاجرت
پذیرش تحصیلی،ویزای تحصیلی
ddd