ادامه تحصیل و ویزای تحصیلی فنلاند

ادامه تحصیل در فنلاند،ویزای تحصیلی فنلاند،هزینه دانشگاههای فنلاند،ویزای دانشجویی فنلاند

تحصیل در فنلاند، ویزای دانشجویی فنلاند و ادامه تحصیل در دانشگاههای فنلاند از پر طرفدارترین برنامه های دانشجویان متقاضی ویزای تحصیلی دانشگاههای خارجی می باشد. کشور فنلاند یکی از بهترین سیستم های آموزشی دنیا را دارا می باشد و دارای دانشگاه های معتبر بین المللی می باشد.در سال چند سال اخیر سیستم آموزشی فنلاند به عنوان یکی از بهترین سیستمهای آموزشی دنیا معرفی شده است. کیفیت بالای تدریس٬ توجه به نیاز جامعه و قراردادن تجارت و صنعت در مواد درسی و همچنین آموزش مهارت در کنار تئوری موجب شده که دانشگاههای فنلاند دانشجویان بسیاری را برای تحصیل در دانشگاههای فنلاند جذب نماید.برای تحصیل در دانشگاههای فنلاند نیاز به دانستن زبان فنلاندی نیست و دانشگاه های این کشور بیش از ۳۰۰ رشته به زبان انگلیسی ارائه می نمایند.

سیستم آموزشی تحصیل فنلاند

تحصیل در فنلاند از سن ۷ تا ۱۶ سالگی اجباری می باشد. مقاطع تحصیلی اجباری در فنلاند به زبانهای سوئدی و یا فنلاندی می باشد که به انتخاب خانواده بستگی دارد و در طی تحصیل نیز زبان انگلیسی به دانش آموزان آموزش داده می شود.پس از اتمام دوره اجباری تحصیلات، دانش آموزان می توانند در صورت تمایل به مدرسه های علمی و کاربردی و یا دبیرستان بروند که از سن ۱۶ تا ۱۹ سالگی را شامل می شود و جزء تحصیلات اختیاری می باشد. دانش آموزان فنلاند پس از این دوره می توانندجهت ادامه تحصیل در مقاطع دانشگاهی دانشگاههای اقدام نمایند.

تحصیل در دانشگاههای فنلاند

ادامه تحصیل در دوره لیسانس دانشگاههای فنلاند ۳ سال٬ دوره فوق لیسانس ۲ سال و دکترا نیز بین ۳ تا ۴ سال طول می انجامد. .

مدارک مورد نیاز ویزای تحصیلی فنلاند

نامه پذیرش از دانشگاه

مدرک زبان معتبر

بیمه یک ساله

ترجمه واصل شناسنامه

اصل پاسپورت معتبر

دو قطعه عکس رنگی ۶*۴

ترجمه مدارک تحصیلی گذشته( دبیرستان، پیش دانشگاهی و…) به همراه ریز نمرات

نامه تمکن مالی از بانک

رزومه یا CV

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ویزای دانشجویی و اخذ پذیرش تحصیلی با مشاورین این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

گروه و کانال تلگرام پذیرش تحصیلی ویزای دانشجویی کانادا پذیرش تحصیلی،وکیل مهاجرتی رسمی،وکیل رسمی ویزای تحصیلی،ویزای دانشجویی
وکیل رسمی امور مهاجرت
پذیرش تحصیلی،ویزای تحصیلی
ddd