تحصیل در اسپانیا

ویزای تحصیلی اسپانیا،ادامه تحصیل در اسپانیا

وجود دانشگاههایی با رنگینگ جهانی زیر 500 در شهرهایی نظیر مادرید بارسلونا و والنسیا در اسپانیا دانشجویان زیادی را جهت ادامه تحصیل و اخذ ویزای دانشجویی به این کشور روانه کرده است .اسپانیا سیستم آموزشی موفقی داشته و جزء سیستم های آموزشی و تحقیقاتی اروپا می باشد. دانشگاه های اسپانیا فعالیت خود را زیر نظر آموزش عالی اروپا EHEA انجام می دهند و مدارک تحصیلی آن ها در سراسر آمریکا و اروپا معتبر است. آن دسته از دانشجویانی که می خواهند در اسپانیا به ادامه تحصیل بپردازند باید متناسب با شرایط مورد نیاز هر دانشگاه و رشته مورد نظر اقدام به اخذ پذیرش از دانشگاه مورد نظرشان کنند تا بتوانند به موجب آن موفق به دریافت ویزای تحصیلی اسپانیا شوند.

داشتن مدرک دیپلم دبیرستان و همینطور مدرک پیش دانشگاهی یکی از شرایط لازم جهت اخذ پذیرش تحصیلی اسپانیا می باشد.در صورتیکه متقاضی تحصیل دراسپانیامدرک پیش دانشگاهی نداشته باشد می بایست با شرکت در آزمون ورودی دانشگاه و قبولی در آن نظر دانشگاه مربوطه را جهت اخذ پذیرش تحصیلی جلب نماید. دانشگاه های اسپانیا دوره های تحصیلی به زبان انگلیسی و اسپانیایی تدریس می شود به همین دلیل دانشجویان می بایست مدرک زبان اسپانیایی یا انگلیسی را داشته باشند. متقاضیانی که مدرک زبان ندارند می بایست در کالج های زبان در اسپانیا شرکت کنند و موفق به اخذ مدرک زبان شوند. متقاضیان ویزای دانشجویی اسپانیا بهتر است جهت تسهیل اخذ ویزای دانشجویی در ایران اقدام به اخذ مدرک زبان نمایند.

مدارک اخذ ویزای تحصیلی اسپانیا

ارائه مدارک تحصیلی همراه با ریز نمرات

مدرک پذیرش تحصیلی از یک دانشگاه معتبر اسپانیا

ارائه پاسپورت با تاریخ اعتبار بیشتر از 12 ماه

ارائه مدارک زبان

گواهی عدم سو پیشینه

گواهی سلامت

ارائه صورتحساب معتبر جهت گواهی تمکن مالی

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ویزای دانشجویی و اخذ پذیرش تحصیلی با مشاورین این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

گروه و کانال تلگرام پذیرش تحصیلی ویزای دانشجویی کانادا پذیرش تحصیلی،وکیل مهاجرتی رسمی،وکیل رسمی ویزای تحصیلی،ویزای دانشجویی
وکیل رسمی امور مهاجرت
پذیرش تحصیلی،ویزای تحصیلی
ddd