ویزای تحصیلی و ادامه تحصیل در سوئد

ادامه تحصیل در سوئد،شرایط ویزای تحصیلی سوئد،مدارک لازم برای پذیرش تحصیلی سوئد

ادامه تحصیل در سوئد و اخذ ویزای تحصیلی سوئد یکی از گزینه های متقاضیان ویزای دانشجویی و تحصیل در دانشگاههای بین امللی می باشد. انتخاب دانشگاههای بین امللی و کشور محل تحصیل یکی از دغدغه های دانشجویان متقاضی تحصیل در کشورهای خارجی می باشد. تصمیم نهایی در این خصوص می تواند آینده شغلی ، اجتماعی و زندگی این افراد را رقم بزند. کشور سوئد کشوری محبوب برای تحصیل است. این کشور میان پیشتازان جهانی در آموزش عالی قرار دارد و بخشی از شهرت خود را مدیون سیستم آموزش مستقلش است که در آن زمان کمتری به آموزش از طریق مربیان و زمان بیشتری به مطالعه ی گروهی و مستقل اختصاص داده شده است. به عبارت دیگر آموزش عالی سوئد، گزینه ای عالی برای پرورش مهارت های فردی همراه با آزادی و مسئولیت پذیری می باشد. تعداد دانشجویان بین المللی که در حال تحصیل در دانشگاه های سوئد می باشند، روز به روز در حال افزایش است.

مزایای ادامه تحصیل در سوئد

مقرون به صرفه بودن شهریه و مخارج زندگی

امکان کار دانشجویی در سوئد حین تحصیل

امکان کار در سوئد بعد از تحصیل

یادگیری مهارتهای لازم فعالیت در مشاغل جهانی

یادگیری نوآوری

تنوع فرهنگی

انگلیسی بودن زبان تدریس دوره های تحصیلی

حضور در دوره های آموزشی عالی با کیفیت در بهترین دانشگاه های جهان

کیفیت و استانداردهای بالای زندگی

زیبایی های طبیعی و تاکید بر پایداری

شرایط تحصیل در سوئد

در سوئد، آموزش برای همه ی کودکان بین 7 تا 16 سال اجباری است. کودکان از 1 سالگی می توانند در کلاس های پیش دبستانی پذیرش شوند. دانش آموزان بین سنین 6/7 و 15/16، در مدارس همگانی اجباری حضور می یابند. اکثریت مدارس سوئد، زیر نظر شهرداری هستند اما تعدادی مدرسه ی دولتی به نام مدارس مستقل نیز وجود دارد. تعداد انگشت شماری مدارس شبانه روزی در سوئد دارای شهریه نیز پایه گذاری شده اند که با نام مدارس خصوصی شناخته می شوند. سیستم آموزشی سوئد مبتنی بر یک دوره ی آموزش ابتدایی 9 ساله یا Grundskola با حضور اجباری است. بعد از این دوره یک دوره ی اختیاری سه ساله به نام Gymnasieskola وجود دارد که به دو گزینه ی آموزش عالی یا آموزش حرفه ای منتهی می شود. دانشجویان بعد از مقطع متوسطه می توانند برای دریافت مدرک آکادمیک از یکی از دانشگاه های دولتی یا کالج های دانشگاهی اپلای نمایند. علاوه بر مدارک آکادمیک عمومی، آموزش عالی سوئد تعداد زیادی مدرک حرفه ای و تخصصی در رشته هایی همانند مهندسی، حقوق و پزشکی نیز ارائه می نماید. سال تحصیلی در سوئد به دو ترم تقسیم می شود. ترم پاییز که در انتهای آگوست شروع شده و تا اواسط ژانویه ادامه می یابد و ترم بهار که از اواسط ژانویه تا اوایل ژوئن ادامه دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ویزای دانشجویی و اخذ پذیرش تحصیلی با مشاورین این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

گروه و کانال تلگرام پذیرش تحصیلی ویزای دانشجویی کانادا پذیرش تحصیلی،وکیل مهاجرتی رسمی،وکیل رسمی ویزای تحصیلی،ویزای دانشجویی
ویزای تحصیلی سوئد

ویزای تحصیلی اسپانیا

ویزای تحصیلی سوئد

ویزای تحصیلی آلمان

ویزای دانشجویی سوئد

ویزای تحصیلی ایرلند

ویزای دانشجویی سوئد

ویزای دانشجویی بلغارستان

ویزای تحصیلی سوئد

ویزای دانشجویی بلژیک

ویزای تحصیلی سوئد

ویزای تحصیلی چک

ادامه تحصیل در سوئد

ویزای دانشجویی فرانسه

ادامه تحصیل در سوئد

ویزای دانشجویی رومانی

ادامه تحصیل در سوئد

ویزای تحصیلی سوئد

ادامه تحصیل در سوئد

ویزای دانشجویی نروژ

وکیل رسمی امور مهاجرت
پذیرش تحصیلی،ویزای تحصیلی
ddd