تحصیل در دانمارک

ویزای دانشجویی دانمارک،شرایط تحصیل در دانمارک

ادامه تحصیل در دانمارک یکی از انتخابهای متقاضیان اخذ ویزای دانشجویی می باشد.از آنجایی که دانمارک یک کشور مهاجر پذیر می باشد هر ساله دانشجویان زیادی موفق به دریافت ویزای تحصیلی دانمارک می شوند. ادامه تحصیل در دانمارک در حال حاضر از کیفیت آموزشی بالایی برخوردار می باشد و به همین دلیل این کشور رتبه پنجم در دنیا را از نظر آموزشی به خود اختصاص داده و در نتیجه مدارک دانشگاههای دانمارک دارای اعتبار بین المللی می باشند.

ادامه تحصیل در دانمارک در مقطع لیسانس

دانشجویان اخذ ویزای دانشجویی دانمارک در مقطع لیسانس باید به زبان اصلی این کشور (دانمارکی) مسلط باشند.اکثر دانشگاههای دانمارک دوره های مقطع لیسانس را به زبان اصلی این کشور برگزار می نمایند. تحصیل در دانمارک در مقطع لیسانس چهار سال می باشد و فارغ التحصیلان این مقطع می توانند با ارائه پایان نامه خود وارد بازار کار شده و یا تحصیلاتشان را در مقاطع بالاتر ادامه دهید.

تحصیل در دانمارک در مقطع فوق لیسانس

با توجه به ارائه دوره های کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی ، ویزای دانشجویی دانمارک در مقطع فوق لیسانس نسبت به کارشناسی آسان تر می باشد. متقاضیان با ارائه نمرات دوره های قبل و ارائه مدرک آیلتس 5 یا 6 می توانید موفق به اخذ پذیرش و ویزای دانشجویی دانمارک در مقطع کارشناسی ارشد شوند.

تحصیل در دانمارک در مقطع دکترا

برای ادامه تحصیل در دانمارک در مقطع دکترا، داشتن مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد از دانشگاه های معتبر الزامی می باشد. داشتن مدرک آیلتس 6.5 یا 7 یکی دیگر از مدارک مورد نیاز برای ادامه تحصیل در این مقطع می باشد جلب نظر یک استاد مشاور که پایان نامه دکترا شما را پشتیانی کند و متقاضی تحصیل در دوره دکترا در دانمارک را برای پذیرش از سمت دانشگاه مربوطه افزایش دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ویزای دانشجویی و اخذ پذیرش تحصیلی با مشاورین این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

گروه و کانال تلگرام پذیرش تحصیلی ویزای دانشجویی کانادا پذیرش تحصیلی،وکیل مهاجرتی رسمی،وکیل رسمی ویزای تحصیلی،ویزای دانشجویی
وکیل رسمی امور مهاجرت
پذیرش تحصیلی،ویزای تحصیلی
ddd