بازار کار حسابداران و درآمد در کانادا

بازار کار حسابداری و درآمد در کانادا

حسابداری با توجه به شرح وظایف و مسئولیتی که به دنبال دارد نه تنها در کانادا بلکه در تمامی کشورهای دنیا از جایگاه ویژه ای برخوردار است. تمام کسب و کارهای فعال در تمامی کشورها نیاز به یک حسابدار جهت مدیریت ،تجزیه و تحلیل داده های مالی و مسائلی در این زمینه دارند و در کشور کانادا نیز با توجه به وجود شرکت های کوچک و بزرگ ،فرصتهای شغلی بسیاری برای متخصصین این گروه شغلی وجود دارد.همچنین با توجه تامین بخش مهمی از بودجه دولتی از طریق مالیات تامین و وجود قوانین جامع مالیاتی اهمیت این جامعه به متخصصین امر حسابداری رو دو چندان می نماید.

حسابداران و متخصصین این امر با توجه به شرایط خود می بایست یکی از راههای مهاجرت و ورود به کانادا را انتخاب نمایند.برای کار در زمینه حسابداری در صورتیکه رشته تخصصی متقاضی حسابداری می باشد می بایست یکی از روشهای مهاجرت به کانادا را انتخاب و یا در غیر اینصورت از روش مهاجرت تحصیلی این فرصت را برای خود ایجاد نماید.

با انتخاب وکیل مهاجرت کانادا جهت انجام امور تحصیلی و یا اقامتی ،مسیر و پروسه مهاجرت را با اطمینان به پایان برسانید.

مهاجرت به کانادا از طریق حسابداری

درآمد حسابداران در کانادا و شرایط بازار کار

اشتغال بعنوان حسابدار و ورود به بازار کار حسابداری در کانادا نیازمند داشتن تحصیلات و تجربه مرتبط در این خصوص می باشد . میزان تجربه و سابقه کار یا داشتن مهارت های موثر بازار کار حسابداری در کانادا می تواند بر در آمد تاثیر مهمی داشته باشد . از جمله مهارت های موثر می توان به بودجه بندی ، بستن حساب ها ، مشاوره مالیاتی ، تسلط به نرم افزارهای مختلف و آشنایی با قوانین مالی این کشور اشاره کرد. بازار کار حسابداری در کانادا انواع و رتبه های مختلفی را شامل می شود که فعالیت در هرکدام میزان درامد متفاوتی را به همراه خواهد داشت . به طور کلی میتوان گفت که حقوق شغل حسابداری در کشور کانادا از ۳۰۰۰ تا ۶۰۰۰ دلار در ماه متغیر است که بیشترین آن مربوط به حسابدار ارشد و سرپرست حسابداری و کمترین آن کمک حسابدار و یا منشی حسابدار می باشد .

مهاجرت به کانادا از طریق حسابداری

وظایف حسابدار در کانادا

وظیفه حسابدار با توجه به موقعیت شغلی و سازمانی که در آن مشغول به فعالیت می نماید متفاوت می باشد.وقتی فردی به عنوان یک حسابدار در کانادا به کار مشغول می شود وظایف مختلفی دارد که مهارت و تجربه او در مدیریت این وظایف موثر است . از جمله وظایف این حوزه تخصصی می توان به بررسی صورت های مالی و اجرای آنها مطابق با قوانین شرکت ،نظارت بر میزان بدهی مالیاتی، محاسبه میزان دقیق درآمدها سود ماهیانه و مدیریت حساب ،تهیه و ارائه گزارش های مالی بودجه و درآمدها و پرداخت ها به مدیریت بعنوان بخشی کوچکی از وظایف اشاره کرد.

درحال حاضر متخصصن این حوزه می توانند از طریق دو برنامه زیر برای اخذ اقامت دائم کانادا اقدام نمایند.

مهاجرت به کانادا از طریق برنامه مهاجرتی ساسکاچوان

مهاجرت به کانادا از طریق برنامه مهاجرتی نواسکوشیا

در صورتیکه شرایط فوق را ندارید می توانید شرایط برنامه های مهاجرتی زیر را بررسی نمایید.

لیست مشاغل نواسکوشیا کانادا مهاجرت مهاجرت به کانادا از طریق نواسکوشیا
کانال تلگرام مهاجرت به کانادا از طریق نواسکوشیا کانال تلگرام مهاجرت به کانادا از طریق تخصص ساسکاچوان،گروه تلگرام برنامه مهاجرتی نواسکوشیا کانادا
اسامی وکلای مهاجرت به کانادا
پذیرش تحصیلی،ویزای تحصیلی

مهاجرت به کانادا -آخرین اخبار

مهاجرت به کانادا -برنامه های استانی

ddd