رنکینگ دانشگاههای برتر کانادا و بورسیه تحصیلی

شرایط بورسیه تحصیل در کانادا،شهریه دانشگاههای کانادا

رنکینگ دانشگاههای کانادا،سطح علمی بالا و امکانات متنوع دانشگاههایی از قبیل دانشگاه مک گیل،دانشگاه تورنتو،دانشگاههای مونترال و برخی دیگر از دانشگاههای رنکینگ بالای کانادا و همچنین امکان بورسیه تحصیلی در دانشگاههای کانادا برای دانشجویانی که از شرایط معدل و مدرک زبان مورد نیاز این دانشگاهها برخودارند،افراد بسیاری را از سرتاسر جهان برای اخذ پذیرش تحصیلی و ویزای دانشجویی کانادا تشویق نموده است.تحصیل در دانشگاههای رنکینگ بالای کانادا رزومه خوبی برای ورود به بازار کار در سرتاسر بشمار می رود و دانشجویان این دانشگاهها در زمان کوتاهی پس جذب بازار کار در تخصص خود می شوند.متقاضیان تحصیل در دانشگاههای برتر کانادا باید این نکته را مدنظر قراردهند که با توجه به رقابتی که در خصوص اخذ پذیرش تحصیلی از این دانشگاههای کانادا وجود دارد می بایست از معدل و نمرات و سطح زبان بالایی برخوردار باشند تا موفق به اخذ پذیرش و ویزای دانشجویی شوند. ده دانشگاه برتر کانادا بر اساس رتبه بندی QS به شرح زیر می باشد.

دانشگاه تورنتو کانادا

هزینه مهاجرت تحصیلی به کانادا،پذیرش تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان

دانشگاه تورنتو در صدر لیست دانشگاههای برتر کانادا و به جایگاه ۳۱ بهترین دانشگاههای دنیا قرار دارد. دانشگاه تورنتو در سال ۱۸۲۷ تاسیس شده و در حال حاضر ۸۸,۷۰۰ دانشجو در سه فضای آموزشی این دانشگاه در شهر تورنتو در حال تحصیل هستند. این دانشگاه به خاطرنوآوریهای تحقیقاتی خود مانند کشف انسولین و سلولهای بنیادی شهرت جهانی دارد.

دانشگاه مک گیل کانادا

مدارک لازم برای ویزای دانشجویی کانادا،رنکینگ دانشگاههای کانادا

دانشگاه مک گیل با حدود ۴۰,۵۰۰ دانشجو که ۲۵ درصد آنها دانشجویان بین المللی هستند، توانسته در رتبه ۳۲ جهان قرار بگیرد. این دانشگاه در مونترال واقع شده و دارای بیشترین تعداد دانش پژوهان رودز و برندگان جایزه نوبل در میان دانشگاههای کانادا می باشد.

دانشگاه بریتیش کلمبیا کانادا

تحصیل در کانادا با مدرک دیپلم،مراحل گرفتن ویزای تخصیلی کانادا

دانشگاه بریتیش کلمبیا رتبه ۵۱ جهانی داشته، و همچنین رتبه سوم دانشگاههای برتر کانادا را به خود اختصاص داده است. این دانشگاه در ونکوور و کلونا در بریتیش کلمبیا واقع شده است و حدود ۶۲,۹۰۰ دانشجو دارد، که از این تعداد ۱۴,۴۳۴ نفر از آنها دانشجویان بین المللی از ۱۶۲ کشور مختلف هستند.

دانشگاه آلبرتا کانادا

رنکینگ دانشگاههای کانادا،شرایط بورسیه تحصیل در کانادا

دانشگاه آلبرتا یکی از ۴ دانشگاهی است که در رده ۹۰ رتبه بندی جهانی می باشد. دانشگاه آلبرتا در سال ۱۹۰۸ تأسیس شد و اکنون در شهر ادمونتون مستقر می باشد. این دانشگاه ۳۷,۸۳۰ دانشجو از ۱۴۳ کشور مختلف دارد و سالیانه سهمی۱۲.۳ میلیارد دلاری در اقتصاد آلبرتا دارد.

دانشگاه مونترال کانادا

بورسیه تحصیل در کانادا،بورسیه تحصیلی کانادا،تحصیل در دانشگاههای کانادا

دانشگاه مونترآل در رتبه ۱۳۰ رتبه بندی QS قرار دارد. این دانشگاه در سال ۱۸۷۸ تاسیس شد و یکی از فعالترین دانشگاههای کانادا است که درآمد حاصل از تحقیقات آن به بیش از نیم میلیارد دلار می رسد.

دانشگاه مک کستر

مدارک لازم ویزای دانشجویی کانادا،پذیرش تحصیلی دانشگاههای کانادا

دانشگاه مک مستر، یکی از نه موسسه ایست که در رده ۱۴۰ جهانی قرار دارند. این دانشگاه در سال ۱۸۸۷ در تورنتو تاسیس شد، اما در سال ۱۹۳۰ به همیلتون، انتاریو منتقل شد. در مکمستر حدود ۷۰ موسسه و مرکز تحقیقاتی وجود دارد، اما بیش از هر چیز این دانشگاه به خاطر مدرسه پزشکی اش مشهور است.

دانشگاه واترلو کانادا

ویزای دانشجویی دانشگاههای کانادا،پذیرش تحصیلی دانشگاههای کانادا

یکی دیگر از دانشگاههای واقع در انتاریو دانشگاه واترلو، یکی از دانشگاههای برتر کاناداست که در سال ۱۹۵۷ تاسیس شده است، امروزه، ۳۷ درصد از ۳۶,۶۷۰ نفر دانشجو این دانشگاه دانشجویان بین المللی هستند.

دانشگاه وسترن

شهریه دانشگاههای کانادا،هزینه تحصیلی دانشگاههای کانادا

دانشگاه وسترن در شهر لندن در انتاریو واقع شده است. قبلا به عنوان دانشگاه وسترن انتاریو شناخته می شد. دانشگاه در سال ۱۸۷۸ تاسیس شد و در حال حاضر حدود ۲۸,۸۰۰ دانشجو دارد.

دانشگاه کلگری کانادا

بورسیه دانشگاههای کانادا،تجصیل رایگان در کانادا

دانشگاه کلگری در رتبه بندی QS سال ۲۰۱۸، در جایگاه ۲۱۷ قرار گرفت. این دانشگاه که محل تولد اختراعات قابل توجهی از جمله نئوروچیپ است، در سال ۱۹۶۶ تاسیس شده و دارای پنج فضای دانشگاهی است که یکی از آنها در قطر قرار دارد.

دانشگاه کویینز کانادا

لیست دانشگاههای رنکینگ بالا کانادا،دانشگاههای کانادا مورد تایید وزرات علوم کانادا

دانشگاه کویینز رتبه بندی ۲۲۴ جهانی دانشگاهها قراردارد، این دانشگاه از قدیمی ترین دانشگاه کانادا می باشد که در سال های ۱۸۴۱-۱۸۲۶ تاسیس شد. امروزه دانشگاه کویینز حدود ۲۲,۴۶۱ دانشجو دارد، که تقریبا ۱۰ درصد آنها دانشجویان بین المللی هستند.

فارغ التحصیلان دانشگاههای کانادا پس از تحصیل می توانند تحت برخی از برنامه های مهاجرتی که برای این دانشجویان می باشند برای اخذ اقامت کانادا اقدام نمایند . این دانشجویان می توانند پس از دریافت مدرک تحصیلی برای ویزای کار نیز اقدام نمایند.همچنین با توجه به اینکه مدرک تحصیلی دانشگاههای کانادا و داشتن تجربه کاری در کانادا در بسیاری از برنامه های مهاجرتی ازامتیاز بالایی برخوردار است ،متقاضیان اخد اقامت کانادا می توانند برای دیگر برنامه های مهاجرتی نیز اقدام نمایند.

در زیر برخی از این برنامه ای مهاجرتی معرفی شده است:

مهاجرت و اقامت کانادا از طریق برنامه فارغ التحصیلان فوق لیسانس انتاریو

مهاجرت و اقامت کانادا از طریق برنامه مهاجرتی کبک PEQ

مهاجرت و اقامت کانادا از طریق برنامه مهاجرتی تجربه کانادایی CEC

مهاجرت و اقامت کانادا از طریق کار و تخصص

وکیل مشاور رسمی مهاجرت کانادا
پذیرش تحصیلی،ویزای تحصیلی

تحصیل در دانشگاههای کانادا

ddd